reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Ciao!

Na sprzedaz 11 samochodzikow Fischer Price, do zlozenia z klockow. Na zdjeciu widac paczuszke oraz to, jak wyglada samochodzik po zlozeniu:-) 3 e-sztuka
 

Załączniki

  • samochodzik.jpg
    samochodzik.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 42
Ponawiam:-)
Sprzedam wozek podwojny ,nowy,nigdy nie uzywany. Cena 70 euro

dla zainteresowanych opis wozka po angielsku
]Little Shield Meribel Twin Blue CHASSIS COLOURS Aluminium SIZE one size. Little Shield Twin/Double Buggies. The Meribel Twin from Little Shield is a colourful and lightweight twin buggy suitable for your babies from birth. Like all Little Shield products it combines affordability with quality. Available in a variety of colours and includes raincover! Features: Both seat units have five position recline Easy umbrella fold Front lockable swivel wheels Comfort foam handles Two detachable hoods Two shopping baskets Adjustable calf support Weight: 13.3kg. Size: unfolded 41x111x32cm...
Features: Both seat units have five position recline
Easy umbrella fold
Front lockable swivel wheels
Comfort foam handles
Two detachable hoods
Two shopping baskets
Adjustable calf support
Raincover included
It is safety tested and certified to BS7409
Weight: 13.3kg.
Size: unfolded 41x111x32cm
Suitable from birth.

Zobacz załącznik 302822
 
witam, mam do sprzedania gry na PC każda po 2E, stan idealny, wszystkie kupione nowe, UŻYWANE TYLKO PRZEZ MOJEGO MEZA
oto tytuly: Turok, COD 4, ASSASSINS, 9 KOMPANIA, BATTLEFIELD, TIMESHIFT, CRASHDAY, ALONE IN THE DARK, SECOND SIGHT, DAY OF DEFEAT, BLACKSITE, ITALIAN JOB
 
witam, mam do sprzedania gry na PC każda po 2E, stan idealny, wszystkie kupione nowe, UŻYWANE TYLKO PRZEZ MOJEGO MEZA
oto tytuly: Turok, COD 4, ASSASSINS, 9 KOMPANIA, BATTLEFIELD, TIMESHIFT, CRASHDAY, ALONE IN THE DARK, SECOND SIGHT, DAY OF DEFEAT, BLACKSITE, ITALIAN JOB
wisienka możesz je sprzedać w GameShop-ie :tak: mój zawsze tam sprzedaje
 
Dziewczyny mam na sprzedaż skoczek(Naprawde fajna sprawa):tak:cena 20 e,rózowe krzesełko(cena 15e) i ubranka dla dziewczynki ok 50szt.(rozmiar 6-9)Cena 20 e SKOCZEK I KRZESEŁKO SPRZEDANE!!!!!
 

Załączniki

  • skoczek.jpg
    skoczek.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 28
  • E10151_M.jpg
    E10151_M.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 24
Ostatnia edycja:
reklama
Sprzedam lozeczko drewniane od 0 do 5lat,biale z brazowymi wykonczeniami,z materacem-stan idealny.Dodam dwa przescieradelka-cena 75E.
 
Do góry