reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Sprzedam:
1. chodzik-pchacz od 6 do 30 miesięcy.Stan bdb.Cena 15e.
2. buty Dr. Martens AirWair.Buty są nowe w pudełku, rozm 5 UK(38).Cena 50 e
 

Załączniki

  • VTech.jpg
    VTech.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 38
  • SL272105.JPG
    SL272105.JPG
    88,2 KB · Wyświetleń: 33
reklama
SPRZEDAM:

- płaszczyk dla dziewczynki na dwa lata cena 10 euro
- fotelik samochodowy dla noworodka cena 10 euro
- sukienke wieczorowa cena 10 dołoże buty gratis
- chodzik z graco cena 10 euro
 
Witam,
mam do sprzedania huśtawkę-leżaczek Fisher Price dla maluszka,stan idealny. Huśtawka posiada 5 spokojnych, miłych dla ucha melodyjek i 5 prędkości automatycznego bujania, dwie pluszowe zabawki zawieszone po bokach oraz wygodny do zapinania pas biodrowy. Moje dziecko bardzo chętnie w niej zasypiało.Cena: 35 euro/jestem z Galway/, mój tel.: 0857536627





Mam do sprzedania wielofunkcyjną zabawkę, dla dziecka od 3 do 18 miesiąca życia.
Dziecko może bawić się zestawem gimnastycznym leżąc w dwóch pozycjach: na plecach lub na brzuchu. W pozycji na plecach uwaga dziecka przyciągana jest przez światełka, dźwięki i kolory. Niemowlak w tej pozycji ćwiczy koordynację stóp i rąk. Leżąc na brzuchu dziecko może bawić się elektronicznym panelem ćwicząc mięśnie pleców i szyi. Dodatkowo górny panel centrum można zamontować na ramie łóżeczka dziecięcego.

Cena: 20 euro



 
Ostatnia edycja:
z racji przeprowadzki odsprzedam
 

Załączniki

  • Nowy folder.jpg
    Nowy folder.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 75
  • Nowy folder1.jpg
    Nowy folder1.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 54
Ostatnia edycja:
TROSZKĘ ZABAWEK:

Nowy folder1.jpgNowy folder.jpgDSCN6861.jpg


KRZESEŁKO do karmienia 15EURO
KONIK NA BIEGUNACH (raczej lew) do prania i zeszycia 5EURO
NIEBIESKI MIŚ gra i świeci 5euro
KRZESEŁKO gra i świeci, ma wytarte siedzonko a poza tym wszystko działa 15euro(do negocjacji)
STOLIK EDUKACYJNY liczy,gra, świeci 15 euro
PIANINO ZE SŁONECZKIEM mruga światełkami, gra, liczy,śpiewa - super zajmująca zabawka dla malucha 20euro
PRALKA 7EURO
ZABAWKA Z MŁOTECZKIEM 10EURO
TELEFON 5 EURO
PIESEK jeździ,gra,szczeka 10euro
KLOCKI Z FISHER PRICE(7 sztuk) 5 euro (ewentualnie dorzucę gratis komuś kto kupi więcej niż 3 zabawki)
 
Ostatnia edycja:
hej szukam wozka identycznego jak na zdjeciu moze ktos chce sprzedac z okolic Limerick158.jpg
,lozeczka drewnianego dla noworodka,przewijaka z komoda lub poleczkami,prosze pisac na priv
 
reklama
Do góry