reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Witam sie

Dziewczynki szukam osoby ktora ma mozliwosc bukowania biletow pieniazki wyslane na kato albo dostarczone osobiscie jak kto woli. Taka osoba jest mi potrzebna na juz poprostu moj sasiad sie strasznie szybko obudzil z kupnem biletu.
 
ZMIANA CEN DO SZYBKIEJ SPRZEDAŻY
wózek GRACO dla małej mamusi 5euro
stolik gający- edukacyjny 12 euro
wózek drewniany z klockami 12 euro
wszystko razem 24 euro

ZDJĘCIA NA STRONIE 237
 
Sprzedam:

1. Komplecik do chrztu dla dziewczynki.W skład kompletu wchodzi sukieneczka z długim rękawem, płaszczyk z cienkiego polaru, kapelusik, 2 pary bucików(w tym jedna nowa nieużywana).Cały komplet jest w kolorze śnieżnobiałym, założony tylko jeden raz- stan-jak nowe.Rozmiar 74(6-12 m-cy).Gratis dorzucę zabawkę dla dziewczynki.Cena 20 e

2. Karuzelę na łóżeczko dla dziewczynki (kolor różowo-fioletowy-kupiona w Smyths) oraz 2 kocyki: różowy ażurkowy (Cosatto) i biały polarkowy.Cena 20 e

3. Worek ubrań dla chłopca w wieku 2-3 lat.Są to m.in.:2 kurtki jeansowe, 2 kurtki materiałowe, bluzy, bluzki z długim i krótkim rękawem,ogrodniczki, spodnie dresowe i materiałowe, 4 pary bucików i inne-razem 46 sztuk.Cena 25 e
 
Ostatnia edycja:
Sprzedam ciuszki dla chlopca w wieku : newborn,0-3....3-6....6-12....12-18....18-24...2-3 latka.Zainteresowanych zaprszam na priva.
 
Ciao!

Ponawiam ogloszenie o sprzedazy NOWIUSIENKICH bucikow. Rozmiar 39. Buty sa naprawde sliczne- na moje kopyto niestety za male....;) - 10 e. (Kupione za 60 ) - Hiszpanska firma Marion.
misia masz jeszcze te buciki??
podobają mi się , ale chciałabym je zobaczyc i przymierzyć jeśli będzie taka możliwość i jak będę w Galway:-p może udałoby mi się przed urlopem... tylko jeszcze jaki to jest kolorek???złoty czy srebrny??
 
reklama
Do góry