reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

a ja mam do oddania laktator reczny tommetippe uzywany... mam do niego nowa gumke..... trza sobie tylko buteleczki dokupic :) i do sprzedania wyparzacz elektryczny tommetippe za 5 euro :)
 
reklama
dzieki dziewczyny za pomoc!!!!Znalazlam w argosie za 34 euro wiec cena niewysoka ciekawe jaki bedzie efekt jestem w 14 tyg wiec mam nadzieje ze cos uslysze.....pozdrawiam
 
malenka84,napisz proszę jak go już wypróbujesz,dobrze?Czy spełnia swoją funkcję,jak słychać i takie tam...Ja mam jeszcze czas,bo jak na razie to za wcześnie,ale może też się pokuszę o zakup.A Ty myślę,że będziesz już coś słyszeć:tak:Ja w pierwszej ciąży już w 16-tym tygodniu czułam ruchy synka,takie leciutki jakby trzepanie skrzydełek motylka:tak:
 
Ciao!

Recznie robione korale na zamowienie. Kolorowe takie jak na zdjeciu lub w kolorach, ktore sobie zyczycie typu- czarny z rozem, czarny z zoltym itp....
Zapiecia srebrne.
Korale- 15 e
Bransoleta do kompletu- 5e.
 

Załączniki

  • korale.jpg
    korale.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 39
Sprzedam Wózek wielofunkcyjny TACO Jumper

TACO JUMPER - wózek wielofunkcyjny: gondola, spacerówka i fotelik. Oczywiście plus pokrowce, folie przeciwdeszczowe, torba i kosz na zakupy, dodatkowo do fotelika - moskitiera. Koła przednie skręcane, pompowane + 2 felgi gratis. Oraz kocyk do spacerówki również gratis - dostosowany do szelek (znaczy się - posiada odpowiednie dziurki w odpowiednich miejscach ;-))
TACO Jumper.jpg
 
reklama
Do góry