reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Mam na sprzedanie 2 wózki spacerowe:tak::

1. Spacerówka Tako Sportster na dużych kołach wraz z osłonką na nóżki, torbą i oryginalną folią przeciwdeszczową.Spacerówka posiada 5-punktowe pasy i rozkładane do pozycji leżącej oparcie oraz duży kosz na zakupy.Kolor czerwono-kremowy.Wózek jest odpowiedni dla dziecka od 6 m-cy do około 4 lat.Cena 45e

2. Spacerówka typu parasolka na małych podwójnych kółkach wraz z osłonką na nóżki i oryginalną folią.Wózek jest koloru niebiesko-granatowego; posiada pasy i rozkładane do pozycji leżącej oparcie.Wózek jest odpowiedni dla dziecka od 6 m-cy do około 4 lat.Cena 25 e.

3. Sterylizator AVENT Naturally Express Electric Steamer na 6 butelek.Stan bdb.Cena 25 e

4. Odzież ciążowa: spodnie H&M MAMA rozm 16 (rozmiar jest troszkę zawyżony), elegancki komplet tunika + spodnie rozm XXL, elegancka bluzka z rękawkiem 3/4 wiązana z tyłu.
 

Załączniki

  • SL271417..JPG
    SL271417..JPG
    87,7 KB · Wyświetleń: 36
  • SL271415..JPG
    SL271415..JPG
    90,9 KB · Wyświetleń: 44
  • 21otZDOrCaL._SL500&#9.jpg
    21otZDOrCaL._SL500&#9.jpg
    5,5 KB · Wyświetleń: 32
reklama
Sprzedam białe duże łóżeczko, w bardzo dobrym stanie. Jeden bok można regulować, materac jak nowy. Dł. 140 cm.
cena 60 E
więcej info na priv lub 0876299964
 

Załączniki

  • DSCF3879..jpg
    DSCF3879..jpg
    29 KB · Wyświetleń: 76
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a ja mam takie nietypowe pytanko Czy ktoras nie chcialaby KOTKA mlody, odchowany, czysty i posluszny.
Chce go oddac w dobre rece, bo ja kotow nie znosze a wlascicielka kotka niestety jest ze wzgledow zdrowotnych zmuszona jest do opuszczenia Irlandii. Jesli znajdzie sie ktos chetny prosze o priv albo gg 8138057
 
hej kobietki mam do sprzedania kierownice-gamestop z pedalami (gaz i hamulec) do playstation3 kupiona w pazdzierniku uzywana moze ze dwa razy.stan idealny cena 40e
moge przeslac zdjecia.pozdrawiam
 
Witam ponawiam oferte chce kilka rzeczy sprzedac jakby któras byla chetna piszcie na priv:
-elektryczna odciagarke do mleka Medel
-zabawke fisher price słonik grajacy z klockami do ciągniecia
-wózek z Polski bardzo fajny spacerówka(kolor czarno brązowy)Peg Perego, zwrotny lekki, pakowny dobrze mi służył(w dobrym stanie).
-stolik i krzesełko z narzędziami dla malego majsterkowicza
-lokówka do włosów nowa nie uzywana
-smietnik na pampersy Tomme Tippe
- śiwecace w nocy postaci na ściane z motywu Kubusia Puchatka
-steper do ćwiczen Body Sculpture Body Sculpture BE-7200HKGU Elliptical Trainer Body Sculpture BE-7200HKGU Elliptical Trainer, quality magnetic elliptical cross trainer - £279.95 : UK Sport Imports, established importer of quality sporting equipment
 

Załączniki

  • 101_2633.jpg
    101_2633.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 35
  • 101_2632.jpg
    101_2632.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 44
  • 101_2634.jpg
    101_2634.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 57
  • 101_2639.jpg
    101_2639.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 45
  • 101_2641.jpg
    101_2641.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 34
  • 101_2640.jpg
    101_2640.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 44
  • DSCN0637smietnik..jpg
    DSCN0637smietnik..jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 31
  • DSCN0639naklejki..jpg
    DSCN0639naklejki..jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 29
  • DSCN0640lokowka..jpg
    DSCN0640lokowka..jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 42
reklama
CZEŚĆ DZIEWCZYNY,JA PIERWSZY RAZ NA TYM FORUM;-)
STRASZNIE SIĘ CIESZĘ,ŻE WAS ZNALAZŁAM
ZA 4 TYGODNIE PRZYJDZIE NA ŚWIAT MOJA CÓRECZKA I POTRZEBUJĘ KILKA RZECZY DLA NIEJ MIN. CHUSTY...POSZUKUJĘ CHUSTY DO WIĄZANIA DLA NIEMOWLAKA LUB NOSIDEŁKA W STYLU BABASLINGS...POSZUKUJĘ WÓZECZKA TYPU SPORTOWY,LEKKI ,ŁATWY W PRZEMIESZCZANIU ( BO MAMY JEDEN ALE CIĘŻKI I KLOCEK) SZUKAMY WSZELKIEGO RODZAJU GADŻETÓW DLA DZIDZI!!!!!!!!!!!!!!!! JESTEM Z LIMERICK ALE MAMY AUTO WIĘC JAK WARTO PO COŚ SIĘ RUSZYĆ TO NIE MA PROBLEMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOBIETY Z LIMERICK I OKOLIC...ODEZWIJCIE SIĘ!!!!!!!!!!!!
POZDRAWIAM:cool2:
A z poza Limerick i okolic można się odezwać (Galway konkretnie) ?:-) Zastanawiam sie nad sprzedażą mojej Florencjii (Hoppediz-długa wiązana). Taka jak widac tutaj:
Chustonoszenie, Noszenie dzieci w chustach, Chusty do noszenia dzieci, Warsztaty noszenia dzieci w chustach - KanguroMania - Start

Służę pomocą w kwestii wiązania, mogę ew.pożyczyć jedną ze swoich chust do testowania ;-). Na spotkaniach Galway Toddlers (www.galwaytoddlers.com) pokazujemy m.in.jak prawidłowo nosić i wiązać.
Nosidełek typu Babasling osobiście nie polecam, bo ciężko w tym prawidłowo ułożyć niemowlaczaka i nie każde dziecko lubi pozycję leżącą a i dla kręgosłupa rodzica raczej średnio. Wiązanki są bardziej wszechstronne :-) (z chusty długiej wiązanej zawiążesz to sama babasling :tak:)

To ja się przypominam :-), może ktoś akurat potrzebuje:

Hej!

Mam do sprzedania łóżeczko 70x 140cm, 3-poziomy ustawienia materaca, osłonki plastikowe na poręcze(zabezpieczenie przed gryzieniem), łóżeczko zmienia się później w junior bed(po zdjęciu boków i obniżeniu przód-tył)-posłuży więc spokojnie do 3-5 lat(w zależnosci od wielkości dziecka). Może być z materacykiem, zwykły piankowy, używany-gratis. Kolor jasny-sosna(?),firmy-Cosatto. Łóżeczko jest bardzo solidne i wytrzymałe. Nosi normalne ślady użytkowania(użytkowane przez jedno dziecko). cena 100euro
[FONT=&quot](wygląda mniej więcej tak; niestety jest złożone, więc nie mogłam zrobić oryginalnych fotek :( Więcej zdjec mogę przesłać zainteresowanym na mila)
[/FONT]Zobacz załącznik 222509
[FONT=&quot]
[/FONT] Sprzedam też stojak pod wanienkę małą. Jest bardzo wygodny bo wysoki, więc przy kąpieli dzidziusia nie trzeba się schylać i nie cierpi kręgosłup. Nieużywane, bo rodzina sie pomyliła i dostarczyła nam dużą wanienkę.Cena 15 euro.
Zobacz załącznik 222511

Lokalizacja-Galway, tel.0877909982

Plus pałąk edukacyjny do łóżeczka-nowy, nieużywany.

Real photo:
 

Załączniki

  • DSCN5013..jpg
    DSCN5013..jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 47
  • DSCN5017..jpg
    DSCN5017..jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 36
  • DSCN5010..jpg
    DSCN5010..jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 65
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry