reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

dziewczynki w second hand'ach mozna czesto dostac brameczki :-) bynajmniej w limerick czesto spotykam i to za okolo 3-8 euro:tak::tak::tak:

Dzieki:-)
My w sumie juz dwie na schody mamy. Ale chcialam jeszcze jedna do utility room, bo musze miec drzwi otwarte dla kota a tam kuweta i inne takie, ciekawe dla Ady gadzety... :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam na sprzedanie wózek GRACO QUATTRO DUO:

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Kompaktowy podwójny wózek, w którym możliwy jest montaż dwóch fotelików
dla niemowląt tylne siedzenie: od urodzenia do około 3 lat ( 0 - 16 kg )
Przednie siedzenie: od 6 miesięcy do około 3 lat ( Max. 16 kg )

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]
Łatwość użytkowania
[/FONT][/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Kompaktowy i poręczny jak klasyczny quattro tour –składanie w kilka sekund!
Sportowa rączka z dwoma uchwytami
Duży koszyk
Folia przeciwdeszczowa w koszyku
Koszyk dla Rodziców oraz uchwyt na kubek.
[/FONT][/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Komfort[/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Tylne siedzenie dla noworodka
Przednie siedzenie dla dziecka od 6 miesiąca życia
Tacka dla dziecka
[/FONT][/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Możliwość dopasowania 2 fotelików samochodowych dla niemowląt
Idealny produkt dla rodziców z dwójką dzieci w różnym wieku lub z bliźniakami –
ze względu na możliwość wpięcia dwóch fotelików samochodowych.
[/FONT][/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Waga 18 kg
Długość 123 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 112 cm
Długość po złożeniu 64 cm
Wysokość po złożeniu 105 cm
Średnica kół przednich 20 cm
Średnica kół tylnych 22 cm
[/FONT][/FONT]

[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]W komplecie 2 ochraniacze na nóżki + folia przeciwdeszczowa.
Wózek używany 4 miesiące.Stan idealny.Cena 200 e
 

Załączniki

  • SL271067..jpg
    SL271067..jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 48
Mam również do sprzedania :

* wózek głęboki CHICCO z folią przeciwdeszczową za 20 e
* nosidełko-fotelik samochodowy GRACO z bazą za 40 e
* podkładkę samochodową dla dziecka za 10 e

Pozdrawiam forumowiczki
 
Trochę z innej beczki:

Jeśli któraś z forumowiczek potrzebowałaby transport, np. na lotnisko (Dublin, Shannon, Cork) lub inny rodzaj transportu (wycieczka, zakupy, przeprowadzka, ambasada itp.), to chętnie służymy pomocą.Mamy 7-os.auto i z braku innej pracy:sad: mąż chętnie zawiezie.
tel. 0863581085
 
czesc dziewczyny ja również poszukuje taniej bramki zabezpieczającej na schody.jedna na razie wystarczy:)moze jeszcze łużeczko turystyczne(tanie please:)jestem z dubin 18.aha i jeszcze taki samochód na którym dzieciak moze sobie usiąśc i "pojeżdzić".albo jakiekolwiek zabawki dla roczniaka bo dopiero sie sprowadzam z malym do ire i nic jeszcze nie mamy.dzieki.:-)
 
He he ja mam aż dwie bramki :-D
Ale dalej użytkuję :-p:-D

To ja tak nietypowo.
Może jest jakaś mama 4-5 latka (chłopca) i ma na zbyciu ładne,niedrogie ciuszki?
Może kurtkę zimową? No i dżinsy,bluzki z długim rękawem?
 
reklama
He he ja mam aż dwie bramki :-D
Ale dalej użytkuję :-p:-D

To ja tak nietypowo.
Może jest jakaś mama 4-5 latka (chłopca) i ma na zbyciu ładne,niedrogie ciuszki?
Może kurtkę zimową? No i dżinsy,bluzki z długim rękawem?
a kiedy sie wybierasz do Clonmel to przejze szafe:tak:wcześniej cos pooddawałam ale zimowe chyba gdzieś bym znalazła,nie obiecuje bo niepamiętam co mam z zeszłego roku:confused:
 
Do góry