reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

icon1.gif
Odp: Ogloszenia oddam, sprzedam, zamienie, szukam...
.I przypominam co jeszcze mam na sprzedaż;;..koszyk razem z stojakiem(moses basket) dla dziewczynki kolor różowy.40euro:tak: ;-) ręczny odciągacz AVENTU za 15euro :-Dponiżej fotki .Pozdrawiam mój numer.0862232604 Załączone Obrazki
jpg.gif
20090804243.jpg (45,7 KB, 14 wyświetleń)
jpg.gif
20090804244.jpg (77,1 KB, 9 wyświetleń)
jpg.gif
20090804245.jpg (35,4 KB, 7 wyświetleń) rower sprzedany
 
Ostatnia edycja:
reklama

Załączniki

  • 1.JPG
    1.JPG
    34 KB · Wyświetleń: 35
  • 2.JPG
    2.JPG
    47,5 KB · Wyświetleń: 30
  • 3.JPG
    3.JPG
    42 KB · Wyświetleń: 31
  • 4.JPG
    4.JPG
    44,3 KB · Wyświetleń: 32
  • 5.JPG
    5.JPG
    39,2 KB · Wyświetleń: 30
Ostatnia edycja:
Krzesełko do karmienia firmy GRACO w kolorze żółtym dla dziecka od 6 miesiąca do 3lat, prawie nieużywane, w idealnym stanie, wygodne siedzisko z pasami bezpieczeństwa, trzystopniowa regulacja oparcia, półeczka z regulacją odległości od siedziska, ściągana - łatwa do utrzymania w czystości, regulacja wysokości siedziska dla starszego dziecka, kółeczka w tylnych nogach, materiał łatwy do utrzymania w czystości cena 60e tel 0857571490 Limerick
 

Załączniki

  • fotelik cosatto 2.jpg
    fotelik cosatto 2.jpg
    9,9 KB · Wyświetleń: 40
  • fotelik cosatto1.jpg
    fotelik cosatto1.jpg
    9,6 KB · Wyświetleń: 40
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Krzesełko do karmienia firmy GRACO w kolorze żółtym dla dziecka od 6 miesiąca do 3lat, prawie nieużywane, w idealnym stanie, wygodne siedzisko z pasami bezpieczeństwa, trzystopniowa regulacja oparcia, półeczka z regulacją odległości od siedziska, ściągana - łatwa do utrzymania w czystości, regulacja wysokości siedziska dla starszego dziecka, kółeczka w tylnych nogach, materiał łatwy do utrzymania w czystości cena 60e tel 0857571490 Limerick

bylabym zainteresowana krzeselkiem :)
 
Witam mam do sprzedania komplecik na chrzest dla dziewczynki rozmiar 80,w skład której wchodzą;toczek,płaszczyk,spodenki 30e, nosidełko Tomy zakładane na przód stan idealny 15e i wózek wielofunkcyjny firmy TAKO o solidnej konstrukcji. Użytkowany był przez rok. Wózek jest w bardzo dobrym stanie techinicznym jak i wizualnym.Gratis fotelik samochodowy firmy Tako,ktory mozna wpiac w wozek.Cena 100E tel.0857571490 Limerick
Wyposażenie wozka

- przekładana rączka

- regulowana wysokość rączki

- wyjmowane nosidełko (gondola) do przenoszenia noworodka

- trzy poziomy regulacji oparcia

- pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa

- regulowana wysokość podnóżka



- budka posiada zasłaniane okienko

- odpinana tylna część budki (po odpięciu pozostaje moskitiera)

- kieszeń z tyłu budki (dosdonała na folię przeciwdeszczową)

- folia przeciwdeszczowa

- duży i głęboki kosz na zakupy

- duże pompowane koła

- sprężynowa amortyzacja kół

- hamulec przednich oraz tylnych kół
 

Załączniki

  • ubranko.jpg
    ubranko.jpg
    8,5 KB · Wyświetleń: 53
  • tomy1.jpg
    tomy1.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 40
  • tako.jpeg
    tako.jpeg
    24,5 KB · Wyświetleń: 63
  • fotelik tako.jpg
    fotelik tako.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 49
Witam mam do sprzedania komplecik na chrzest dla dziewczynki rozmiar 80,w skład której wchodzą;toczek,płaszczyk,spodenki 30e, nosidełko Tomy zakładane na przód stan idealny 15e i wózek wielofunkcyjny firmy TAKO o solidnej konstrukcji. Użytkowany był przez rok. Wózek jest w bardzo dobrym stanie techinicznym jak i wizualnym.Gratis fotelik samochodowy firmy Tako,ktory mozna wpiac w wozek.Cena 100E tel.0857571490 Limerick
Wyposażenie wozka

- przekładana rączka

- regulowana wysokość rączki

- wyjmowane nosidełko (gondola) do przenoszenia noworodka

- trzy poziomy regulacji oparcia

- pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa

- regulowana wysokość podnóżka



- budka posiada zasłaniane okienko

- odpinana tylna część budki (po odpięciu pozostaje moskitiera)

- kieszeń z tyłu budki (dosdonała na folię przeciwdeszczową)

- folia przeciwdeszczowa

- duży i głęboki kosz na zakupy

- duże pompowane koła

- sprężynowa amortyzacja kół

- hamulec przednich oraz tylnych kół

Ja pogadam z moim Damianoo co i jak ale jestem zainteresowana wozkiem :)) Ten fotelik nie bedzie potrzebny ... Dam znac c o i jak :))
 
reklama
Ja pogadam z moim Damianoo co i jak ale jestem zainteresowana wozkiem :)) Ten fotelik nie bedzie potrzebny ... Dam znac c o i jak :))

Jakby co, to ja mam prawie taki sam, bez fotelika. I sprzedam za 50€ lub za jakas zabawke dla Ady:-) Moze byc tez za 4 puszki mleka Aptamil 1+ :-)
 

Załączniki

  • DSC06277.jpg
    DSC06277.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 48
Do góry