reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Dziewczyny , mam do sprzedania wozek Bebecar Tracker w idealnym stanie. Wlasciwie jest to caly zestaw czyli: gondola, spacerowka i fotelik samochodowy. Cana calego zestawu - 350 €
 

Załączniki

  • P1010118.jpg
    P1010118.jpg
    43,9 KB · Wyświetleń: 56
  • P1010103.jpg
    P1010103.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 57
Mam do sprzedania markowe ubranka (ok 50szt) dla chłopca rozmiar 0-3 miesiąca Ciuszki są w bardzo dobrym stanie, niektóre w ogóle nie noszone.
Zainteresowanych proszę o wiadomość na priv
Pozdrawiam
 
Tak Gosia to jest wiadomosc do Ciebie:-) ale zadnych informacji na moim mailu nie mam mozesz przeslac jeszcze raz z gory dziekuje i pozdrawiam :-):-):-)
Oj,nie wiem czemu nie doszedl:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Wysle jeszcze raz na priva do Ciebie,pozdrawiam,cena 20E.:-D

Mam do sprzedania markowe ubranka (ok 50szt) dla chłopca rozmiar 0-3 miesiąca Ciuszki są w bardzo dobrym stanie, niektóre w ogóle nie noszone.
Zainteresowanych proszę o wiadomość na priv
Pozdrawiam
wyslalam wiadomosc na priva a sprawie ubranek,ktore Cie interesuja-pozdrawiam Gosia:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam mam do oddania cala szafe ciuszkow dla dziewczynki w wieku od 0-2 lata ciuszki sa wbardzo dobrym stanie wzamian za chodaczek lub podobna zabawke dla dziecka w wieku 6miesiecy.Ciuszki te nie sa markowe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry