reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
.I przypominam co jeszcze mam na sprzedaż;;..koszyk razem z stojakiem(moses basket) dla dziewczynki kolor różowy.40euro:tak:rower dla chłopca spajder men3 koła 16 za 35euro :-Dwanienki 2 sztuka każda za 5euro ;-) ręczny odciągacz AVENTU za 15euro :-Dponiżej fotki .Pozdrawiam mój numer.0862232604 Załączone Obrazki
jpg.gif
20090804243.jpg (45,7 KB, 14 wyświetleń)
jpg.gif
20090804244.jpg (77,1 KB, 9 wyświetleń)
jpg.gif
20090804245.jpg (35,4 KB, 7 wyświetleń)
 
Bry :-D!!! Szukam drewnianego łóżeczka (mile widziane wyciągane szczebelki), w dobrym stanie i cenie ;-)! Mam do sprzedania "fotelik" do karmienia za 10 e, stan idealny, moja Pyza mało go używała, bo woli wszystko w ruchu robić :sorry2:...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Drogie mamy szukam kojca dla malej ... Mam jeden ale Nadina w nim spii i mam go u gory a chcialabym taki hmm zwykly kojec bez przebieraka i palaka z zabawkami na dol do living room,u :))
Moze ma ktos do sprzedania ?
Pozdrawiam :)))))
 
reklama
Do góry