reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
andziulina-a ile dasz kochana?on jest nowy kupiony nieuzywany wiem ze cena na wkladach jest 8.95e za szt podam ci moje gg 1576589
bo tu raczej zadko wchodze ,wchodze czesto na watek mamy z sandyford,stillorgan i dundrum
 
Hej Anineczka. Skoro bedziesz w Galwaj, to byc moze ja bym skorzystala... Interesuje mnie elektroniczna niania. Wazne jest dla mnie to , czy ma czysty dzwiek (czy nie szumi) i czy nie ma innych zaklocen (typu "sciaganie" innych dzieci czy ich rodzicow :-) ) !!! No i cene poprosze :-)
 
Witam :)

Mam pytanie odnosnie kolyski. Jakie sa jej wymiary??
pozdrawiam

hej,.,..ma do sprzedania kolyske mothercare..moja niunia lezala w niej kilka razy a tak to wolala spac z mamusia w wielkim lozku ..haha

stan idealny.. materacyk nowka ... cena 70 e

51cXyihrNGL._SX315_SY375_.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Drogie mamy szukam kojca dla malej ... Mam jeden ale Nadina w nim spii i mam go u gory a chcialabym taki hmm zwykly kojec bez przebieraka i palaka z zabawkami na dol do living room,u :))
Moze ma ktos do sprzedania ?
Pozdrawiam :)))))
 
reklama
Do góry