reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Sprzedam chustę ,NATIBABY w idealnym stanie.Rewelacyjna, mój maluszek spał w niej słodko,pozwoliła nam przetrwać bolesne kolki i odciążała moj kręgosłup.Wraz z przesyłka do ROI kosztowała81euro,ja chce 45,tel.0858440918
 
Ciao:-)

Mam do ODDANIA cale pudelko FENOTEROLU (jesli ktoras z was jest na podtrzymaniu i bierze fenoterol to z checia oddam, nawet nie otwarty). :-) Best before 2011.
 
Witam!
Czytając poprzedni post przypomniało mi się, że ja również mam FENOTEROL tabl. 5 mg 2 opakowania oraz ISOPTIN tabl. 40 mg 2 opakowania. Obydwa stosuje się przy podtrzymaniu ciąży.Jeżeli któraś z dziewczyn potrzebuje, to chętnie oddam.
 
tak dla przypomnienia;-)
hej,.,..ma do sprzedania kolyske mothercare..moja niunia lezala w niej kilka razy a tak to wolala spac z mamusia w wielkim lozku ..haha

stan idealny.. materacyk nowka ... cena 70 e

51cXyihrNGL._SX315_SY375_.jpg
 
witam,mam do sprzedania nowy brudownik na pieluchy Tommy Tippe ,plus 2 wklady nieuzywane kupione w Maderchare,oraz stojak pod wanienke duzy

gg1576589
 

Załączniki

  • brudownik.jpg
    brudownik.jpg
    1,5 KB · Wyświetleń: 161
  • stojak pod wanienke.jpg
    stojak pod wanienke.jpg
    5,2 KB · Wyświetleń: 151
Mam jeszcze do sprzedania chustę/nosidło firmy BabaSling
Niestety pomagam sobie ich stroną bo aparat siadł :baffled:
http://www.babasling.co.uk
Kolor midnight.
Do 15 kg dziecka
Cena 30 euro

Mam do sprzedania spodnie ciążowe i sukienkę.
Rozmiarowo 36/38.Wzrost 160-165cm.

Spodnie czarne,pas przebiega pod brzuszkiem.Eleganckie i klasyczne.Stan bardzo dobry:



Rybaczki z rozciągliwego dżinsu zakrywające brzuszek.Stan bardzo dobry.



Ogrodniczki z bardzo dobrego jakościowo dżinsu.Stan idealny.Na mnie były troszkę za długie,tak więc spokojnie wejdą na osobę z 170cm








Spodnie dżinsowe z pasem.Stan idealny:


Spodnie z materiału,luźne na brzuszek.Stan dobry:


Ceny na Priva.


2 Gorsety z spódnicą rozmiar małe 36 ....ehhh kiedyś się w to mieściłam :-:)baffled:
Ochraniacz na łóżeczko oddam za darmo:
Picasa Web Albums - Anna - ciuchy 1
Fotelik samochodowy 0-13kg
Picasa Web Albums - Anna - fotelik
Ciuszki:
Picasa Web Albums - Anna - ciuchy
Kombinezonik dla bobaska.Kolor unisex. od 0 do 3-4 miesiące.

Picasa Web Albums - Anna - Na sprzedaż



Na weekend będę w Galway tak więc mogę dowieźć
:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
I przypominam co jeszcze mam na sprzedaż;;..koszyk razem z stojakiem(moses basket) dla dziewczynki kolor różowy.40euro używany nie cały miesiąc :tak:rower dla chłopca spajder men3 koła 16 za 35euro :-Dwanienki 2 sztuka każda za 5euro ;-)laktator elektryczny MEDELA za 50euro i ręczny AVENTU za 15euro :-Dponiżej fotki .Pozdrawiam mój numer.0862232604 Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
 
Do góry