reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Sprzedam: Spodnie czysto białe i komplecik bluzeczka i tunika zawiązywanej w koło brzuszka w wielkie kwiaty.
Mój ślubny komplecik ale przyda się na imprezki czy też inne okoliczności :cool2:
Rozmiar 36-38.

Dokładniejsze zdjęcia i cena na priva :cool2:
 
Ostatnia edycja:
Witam!:-)Do sprzedania mam nowe buciki niemowlęce.
 

Załączniki

  • DSC02455.jpg
    DSC02455.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC02457.jpg
    DSC02457.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 30
Anineczka tak się zastanawiam nad tymi ciuszkami dla chłopca, kupiłabym niektóre od Ciebie, ale nie wiem czy będą dobre na Kubusia, jest dosyć duży i chociaż nie ma 2 lat kupuję mu rzeczy na 2-3 lata:-) .... teraz dopiero spojrzałam, że Twój Mateusz jest w podobnym wieku do Kubusia...
 
Ostatnia edycja:
Mam do sprzedania wozek Quinny Buzz3 w kolorze strawberry red, do tego dolaczam gondole, torbe, koszyk na zakupy, folie przeciwdeszczowa, moskitiere przeciw owadom, orginalny kocyk Quinny,pompka do kol.Wozek byl uzywany 15miesiecy,moj adres meilowy:ankamusial@wp.pl
 
Witam ponownie dziewczynki:)Wózek juz sprzedałam,krzesełko i fotelik kupiłam..ale

SPRZEDAM chustę Natibaby ,tkana,roz.XL,dzięki której przetrwaliśmy bolesne kolki u mojego synka,oraz wspaniały poradnik ,autorstwa znanego z TVP,Pawła Zawistowskiego CO NIECO O ROZWOJU DZIECKA wraz z płytą Dvd,na której w wspaniały sposób pokazuje jak pielęgnowac maluszki
więcej na maila,aga.pawlowicz@gmail.com
 
reklama
Do góry