reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Ja tylko pamiętam jak chcieliśmy ubezpieczyć pierwszy raz samochód i poszliśmy najpierw do Quinn Direct, a tam nam "krzyknęli" ok. 2100e za 1.0:dry: Poszliśmy do AXA i niecałe 1500e, więc to różnie z tą taniością bywa;-) No ale to było ponad rok temu i może teraz się coś zmieniło:confused: W każdym razie nie spodziewaliśmy się po roku czasu 30% zniżek:tak: A ile jest po dwóch latach:confused:

Anineczka naprawdę korzystniejsze ceny mają w tym NoNonsense:tak: Chyba się później zastanowimy nad ubezpieczeniem u nich;-)
 
reklama
hej, dla mnie w FBD po latach zniżki obliczyli 790 euro:-( a w Quinn direct, 690 euro, narazie mam w Eangle Star i polecam dla dziewczyn bo mają spore zniżki, ale dla mnie po 2 latach dali tyle samo zniżki co po roku czyli tylko 15%, dlatego chce zmienic bo w tym roku musze zapłacic tyle samo co w poprzednim, dodam ze jak wykupowałam pierwszy raz ubezpieczenie na samochód 1,4 bez żadnych zniżek to zapłaciłam 740 euro za full ubezpieczenie,także polecam
 
mojemu w Hibernianie prawie 3lata temu wyliczyli za silnik 1,3l prawie 1600e a mial 30% znizek z PL.
Po dwoch miesiacach przenieslismy sie do Eangle Star i placilismy nie cale 700e pozniej mielismy 550e za silnik 1,4l.
Teraz placimy nie cale 500e ale juz nie w Eangle Star tylko w jakiejs inne firmie,nie wiem w jakiej.Moj m dzwoni do brokera i oni wyszukuja automatycznie najtanszego ubezpieczenia,tylko trzeba jechac zaplacic a krazek poczta nam przyslali
 
Znalazlam kartke.
McHugh O'Leary
strona internetowa
www.mchugholeary.com

Tylko ze ja mam nr.tel doBagenalstown,Carlow i Wxfordu.
Bagenalstown - 059 9722752
Carlow- 059 9137080
Wexfort- 053 9422400
Zawsze mozesz zadzwonic i zapytac sie czy mozesz ty pewnie z Golway jestes?
moze byla by mozliwosc przeslania krazka a kasa przelac na konto.
 
Hey!!!

Przypominam,ze mam do sprzedania te 2 zabawki, spuszczam cene za obydwie wezme w sumie 35 euro!To jak za darmo,a zabawki sa fajne!Nie zalezy mi na kasie,z checia bym je oddala za darmo,ale chcialabym chociaz miec na nowa zabawke dla Amandy.

Wozek tez dalej do sprzedania,fajny, bo ta nakladka to tez sluzy jako fotelik do samochodu. Kupilam Amandzie zwykla,mala spacerowke,dlatego chce sprzedac jej stary wozek.

Witam Larcia nie jestem pewna czy jeszcze masz te zabawki dla dzieciaczka. Chetnie odkupila bym je od Ciebie. Mieszkam w clifden ale czesto bywam w galway.
 
reklama
Witam Mamusie w irlandii! :-)

Mam do sprzedania:
Fotelik samochodowy "Silver Cross" 0-10kg. Nie jest zniszczony (prawie jak nowy) bo wiadomo ile taki maluszek moze napsocic skoro przesypia cale podroze. Jako nowy kosztowal 150e bez centa ;-) teraz mozemy go oddac za 90e.
Fotelik wyglada tak:
troszke cena nizsza, ale w katalogu nadal jest 149.99e
Silvercross Ventura Car Seat - Black Denim – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores

Łóżeczko (kolyska) + materacyk - jako pierwsze lozeczko dla synka sprawdzilo sie w 100%. Maluszek uwielbia byc hustany przed snem. Zasypia bardzo szybko. Niestety musimy zmienic kolyske na cos wiekszego bo malec zaczyna sie juz podnosic. Cena 60e
a wyglada to tak:
ELOISE CRIB – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores


ODKUPE!!!!

Cos na bazie rowerka dzieciecego od 9miesiecy.
Tu podaje link tak bedzie latwiej :blink:
Smart Trike Deluxe 3 in 1 – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores


Jesli jest ktos zainteresowany jestem z okolic galway. moj nr gg 4460438



Pozdrawiam!!!
 
Do góry