reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Emili, jesli chcesz, to ja tez mam wozek do sprzedania (50€, mozliwa zamiana na jakas zabawke albo mleko Aptamil). Wozek jest dla dziewczynki, kolor rozowo-waniliowy, ma gondole, torbe na rzeczy dla dziecka, przekladana raczke. Jesli bedziesz zainteresowana, to przesle fotki
 
Emili, wozeczek wyglada tak:
 

Załączniki

  • DSC06278.jpg
    DSC06278.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 54
Tak myślałam że taki;-)ma śliczne kolory ale też ma wkład a ja bym chciała typowy głęboki wózek.Dzięki ci bardzo
Emili ale tą torbę (wkład jak napisałaś) możesz wyjąć:-p A w ogóle to mój Victor spokojnie się w tej torbie mieścił do 5m-cy;-) To tak z mojego doświadczenia z tego typu wózkiem:tak:
 
Dziewczyny emili chce samą gondole wózek:
Mniemam,że taki np:
Chodzi mi o samą gondole:
2419_1.jpg


W tym różowym jak wyciągnie się wkład to jest spacerówka z ochronką na nogi i ile się nie mylę?
Miałam podobny firmy Polak,paskuda ciężka no ;)
 
Ostatnia edycja:
Anineczka, jesli sie wyciagnie wklad, to nadal jest wozek gleboki. Dopiero po odczepieniu tej oslonki na nogi jest spacerowka. A ciezki jest- to fakt. Ale na spacery wygodny.
 
reklama
He he ja mówiła o Polaku,że ciężki ;-) Ale to ten sam tym widzę.
Gdzieś jeszcze miałam sam wkład do tego Polaka bo wózek po 3 dniach oddałam kobiecinie,która potrzebowała bardziej niż ja jakiegokolwiek wózka.A ja się cieszyłam bo ,że miniaturowa ze mnie kobieta to musiałam się wieszać na rączce by podnieść wózek i wejść na krawężnik :szok::rofl2:
 
Do góry