reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Dziewczyny, mam pyt: czy jest z nami ktos z okolic Cork?
Mam kilka rzeczy po dziecku do oddania; sporo ubranek, zabawek, nocnik( mala nie zdazyla skorzystac), wanienka, takie specjalne siedzonko do kapieli w wannie:-)...
 
Sprzedam Graco Compact Travel Cot za 30 euro
266216-300x300.jpg

oraz
Highchair Chicco Happy Snack za 50 euro
chicco-happy-snack-highchair-hawaii-7408.jpg
 
emili moja kolezanka chce sie pozbyc wozka glebokiego kupowanego w polsce,ktory pozniej za spacerowke robi.Jest bezowy,gondolka zdejmowana i podejrzewam,ze chcialaby go w calosci sprzedac,ale za niego niewiele,byleby sie pozbyc.Jesli bylabys zaineresowana,to zapytam jej odrazu jaka to firma i ile by chciala,napewno kilkadziesiat euro.
 
larcia- jak byś mogła to się zapytaj i mi napisz z możliwością fotki;;; jest fajna gondolka za 20e ale w Dublinie więc za daleko nie zależy mi na spacerówce ale na gondoli
 
emili rano dam ci znac,bo znajoma sie zastanawia jeszcze.Powiedziala,ze napewno wzielaby kilkadziesiat euro,nie wiecej,wozek jest duzy,taki prawdziwy gleboki,skladany,no a potem spacerowka.Rozumiem,ze poszukujesz samej gondolki,ale jedynie moge zaproponowac ci caly wozek za grosze jak to sie mowi.
 
reklama
Do góry