reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Dziewczyny Sprzedam Urządzenie z Hydromasażem do wanny.Świetne urządzenie releksacyjne i bardzo proste w obsłudze.Polecam.cena 15e .Mozliwy dowóz do Galway .
 

Załączniki

  • _28684423188588.jpg
    _28684423188588.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 30
  • _37484539676631.jpg
    _37484539676631.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 28
Kochane!!poniewaz byl duzy odzew w sprawie rzeczy do sprZedania musze sprostowac pare ,,spraw,,.
pierwsza odezwala sie ,,dzindusia,, o godzinie 20;05 wczorajszego wieczora--pytala o zabawki, poniewaz mieszka daleko od tuam,roumiem ze ich nie wezmie.
nastepnie Vikamcia -pierwszy :) priv o 22;01 pytanie o kalosze dory -romiar 26, buciki next 7, sandalki a raczej kapcie firmy ,,daniel,,23,za wszystkie cena 12 euro. osobno 6EURO kazda para.zadalas jeszce pytanie w sprawie ksiázek---sa to raczej dluzsze opowiadania,typu czerwony kapturek,kopciuszek,sa tez ksiázki disney,o 22;46 VIKAMCIA zaklepala wszystkie ksiázki.
tylko-chwilka---kupila krzeselko ze stolikiem.
za zakupy dziekuje bardzo. teraz czeKAm na telefon,prosze mi dac znac w jaki sposob chcecie odebrac kupione rzeczy. jest mozliwosc dowiezienia rzeczy do galway w niedziele.jesli ktos zainteresowany prosze DZWONIC,TYLKO DZWONIC,z wpisami i privami na bb mam duzy problem,wiec tylko telefony.z gory dzieki.
ZA WSZYSTKIE ZABWKI KTORE WYMIENIALM PODALAM CENE 18 EURO-SPRZEDAJE JE RAZEM.

CO DO SCRAPINGOWYCH RZECZY MOJA CENA WYYWOLAWCZA TO 75 EURO, OSOBY ZAJMUJACE SIE TYM PEWNIE ZDAJ SOBIE SPRAWE JAKIEJ WARTOSCI SA TO RZECZY. CZEKAM NA OFERTY.oferty pieniezna na zestaw do scrapingowania prosze skladac na watku oddam szuka zamienie.
ohh sugar! podaje link, jest to moj blog na ktorym umiescilam zdjecia albumu ktory zrobilam wykorzystujac rzeczy ktore teraz spzreadje, procz pokazanych rzeczy do scrapingowania dorzucam juz wykonane kartki na wielkanoc i kartki slubne,procz tego pozaginane juz bazy na nowe kary,koperty i folie.
dzieki
 
hey ja tez mam pare rzeczy na sprzedaz po moim malym
mozecie znalesc wszystko na adverts.ie na koncie adriano83s,
ciuszki(kilka par spodni w rozmiarze 2-3latka,koszula elegancka), buciki(rozmiary od 25-27), rowerek, posciel do lozeczka z poszewka toy story
moge tez wyslac zdjecia na maila piszcie jak cos
 
reklama
Do góry