reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

ja nie wiem czy któraś ma tak jak ja,ale... moja córcia ma 3.5 roczku a ja kupuje jej ciuszki na 5-6 lat z ichniejszą rozmiarówką :confused2: zatem znow uzbierało mi się troszkę ciuszków po niej które na metkach mają napisane 4-5 lat- ale.. to od dziecka zalezy własnie.

Z ta rozmairowka to nie tylko u Ciebie tak :tak: u mnie to samo:tak:
 
reklama
Margaritto noooooo u mnie to samo buciki co 2 miesiace kupuje, bo ta kilka razy zalozy i juz mowi ze ja cisna. Szkoda ze tak daleko mieszkasz bo moze ja bym sie skusila na buciki-bo Olivie to jedna para zostala ktora jej nie cisnie.ehhh moze cos w polsce znajde. A jesli chodzi o rozmiary to ja mlodej spodnie to juz przymierzam w sklepie. raz jej kupilam jensy na 5-6 a w domku jak zalozyla to sie okazlo ze sa przykrotkie. wiec jej spodnie teraz kupilam na 6-7 a to przeciez jest na 122cm.
 
Widać, że te Wasze dziewczynki, to wyrośnięte jakieś jak na swój wiek;-) Moje chłopaki chodza w odpowiednich dla siebie rozmiarówkach;-) Ale ja to się cieszę, bo im większe rozmiary tym ubranka mniej dziecięce, a coraz poważniejsze;-) Chciałabym jak najdłużej mieć małych chłopców w domu:rofl2:
 
Coś faktycznie jest nie tak z tutejszymi rozmiarówkami dla dziewczynek:sorry2:Ja Radkowi kupuję zgodnie z wiekiem,ale koleżanka,swojej Ani,która jest w wieku i wzroście Radka musi kupować o 2 rozmiary większe łaszki:sorry2:
Kasiuleczka Lady Zgaga będzie niedługo u mnie więc może by Ci wzięła buciki:sorry2:
 
Anineczko ja tam nie wnikam w tutejsza rozmiarowke tlumacze to tak ze jak tata Olivy ma 190 to moja Oliva tez wielgachna bedzie,pozatym wszyscy naokolo mówia ze ona wyglada na 5 lat albo i wiecej:szok::szok:. Do dwoch latek rozmiarowki mi pasowaly a poxniej mloda mi tak wystrzelila w gore ze szok. Moja znajoma ma dziewuszke, mala ma 3 lata-dalam jej troche ciuszkow po Olivie no i co Olivie byly dobre a nawet za male a na ta dziewuszke sa za wielkie:szok:.

Tichonku, mnie z ta odlegloscia to bardziej o przymiarke by chodzilo. Powiem Ci ze dziewczynce w tym wieku to juz trudno dogodzic bo ma swoje zdanie. Ciuchy moge jej kupowac jakie mi sie podobajá ale jesli chodzi o buty to masakra za chiny jej przekonac nie moge , rosnie mi mala Kerii z Sexu w wielkim miescie:-D:-D
no a przymiarka musi byc bo me dziecko ma wysokkie podbicie czy jak to sie nazywa i szeroká stope.
 
reklama
o o o widzisz kasiuleczka i moja Niki raczej duza dziewczynka jest. Przy Tichonowym Radku to już w ogóle :sorry: tez wszyscy mówią ze ona wygląda na jakies 5 lat- czyli z wyglądu rozmiarówka by się zgadzała:-D

dziękuję laseczki ze się wypowiedziałyscie w temacie:tak:
 
Do góry