reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
hej :)
szukam płyt dvd pt "mądry maluch" to jest bardzo fajna seria programów dla maluchów,ja kupiłam je dawno temu z gazetą "rodzice".Dominikowi sie te bajeczki bardzo podobały,dużo sie z nich nauczył,Adzie tez sie podobaja,ale nie mam wszystkich częsci ponieważ pożyczyłam komuś i ten ktoś nie ma zamiaru mi ich oddać :( szukałam już w kilku miejscach ,ale nie moge znależć pomyślałam,ze moze któraś z mam ma takowe do sprzedania lub przegrania....
z góry dziekuje :)
 
,,,,,.jpg100_8983.jpg100_8979.jpg100_8980.jpg100_9040.jpg100_9037.jpg100_9041.jpg100_9038.jpg100_9013.jpg100_9012.jpg

sprzedam :)
 
reklama
Witam mam do sprzedania
GRACO KOJEC ŁÓŻECZKO PRZEWIJAK

Bardzo praktyczny kojec, łączący w sobie 3 funkcje: podwieszane łóżeczko dla małego dziecka, głębokie łóżeczko dla dziecka starszego oraz przewijk. Rewelacyjny do usypiania, zabawy i przewijania dziecka. Prosty i szybki system składania oraz dołączona do niego torba sprawiają, że kojec świetnie nadaje się dotransportu i przechowywania.[SIZE=+1][SIZE=+1][SIZE=+1][SIZE=+1]
[/SIZE]
[/SIZE]
[/SIZE]
[/SIZE]DSC09049a.jpgDSC09050a.jpgDSC09047a.jpg

STAN -BDB
 
Ostatnia edycja:
Do góry