reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Sprzedam duzy worek ciuszkow dla chlopca w wieku od 0-3 ,wszystko poczynajac od spioszkow.Cena 25 euro
Sprzedam rowniez nowy,nigdy nie uzywany wozek podwojny Little Shield Maribel w kolorze niebieskim.Wozek posiada nowa folie przeciwdesczowa.Cena wozka 60 euro

Spredam rownie gondole miekkie,swietne do uzytku w domu,przenoszenia dziecka,oraz spania w nocy.Ja uzywama dospania w swoim lozku,dzieki temu nie balam sie ze dziecie zgniote. Gondola pasuje rowzniez do szystkich typow wozkow:-)
cena 10 euro

1635123_500_baby-equipment-010[1].jpg1635136_500_baby-equipment-013[1].jpgfa37d2080bac6159[1].jpg!B4I)Dew!2k~$(KGrHqQOKigEyWsHy9nzBMovQu,4g!~~_12[1].jpg
 
Jeśli ktoś sie do mnie pofatyguje oddam
dla chłopca i dziewczynki-dwie gry(zgadnij kto to i takie małpki-zbieranie kokosów),kasę fiskalną fisher price,laptop dla dziecka,duże auto wii na gasienicach,taką pszczółkę,która kreci się w kółko i trzeba przeskakiwać(kiedyś tak się skakało przez skakankę-jedna osoba w srodku kręciła,inne skakały)-z muzyczką i wieleeeeee zabaweczek-pudło po pamperach.zapraszam
 
Mam do sprzedania wielofunkcyjną zabawkę CHICCO, dla dziecka od 3 do 18 miesiąca życia.
Dziecko może bawić się zestawem gimnastycznym leżąc w dwóch pozycjach: na plecach lub na brzuchu. W pozycji na plecach uwaga dziecka przyciągana jest przez światełka, dźwięki i kolory. Niemowlak w tej pozycji ćwiczy koordynację stóp i rąk. Leżąc na brzuchu dziecko może bawić się elektronicznym panelem ćwicząc mięśnie pleców i szyi. Dodatkowo górny panel centrum można zamontować na ramie łóżeczka dziecięcego.
Jestem z Galway, mój tel.: 0857536627

Cena: 20 euro



 
Ostatnia edycja:
reklama
mam do sprzedania wor ciuszkow na chlopca wiek 0-3 miesiace.... ponad 100 sztuk.... stan ubranek b.dobry gratis dorzuce wyparzacz do butelek tommietippie
 
Do góry