reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Sprzedam komplecik do chrztu dla dziewczynki.W skład kompletu wchodzi sukieneczka z długim rękawem, płaszczyk z cienkiego polaru, kapelusik, 2 pary bucików(w tym jedna nowa nieużywana).Cały komplet jest w kolorze śnieżnobiałym, założony tylko jeden raz- stan-jak nowe.Rozmiar 74(6-12 m-cy).Gratis dorzucę zabawkę dla dziewczynki.Polecam!
 
reklama
poszukiwane ubranka dla chlopca od 6 miesiecy w gore!bede w najblizszym czasie w cork i dublinie! wiec nie ma problemu dla mnie z dojazdem!
Agusiek jaki rozmiar tych bialych kozaczkow??i czy mozna je przeslac poczte!oczywiscie przedplata na konto!
 
poszukiwane ubranka dla chlopca od 6 miesiecy w gore!bede w najblizszym czasie w cork i dublinie! wiec nie ma problemu dla mnie z dojazdem!
Agusiek jaki rozmiar tych bialych kozaczkow??i czy mozna je przeslac poczte!oczywiscie przedplata na konto!

Witaj.Mam troche ubranek dla chlopca tak w okolicach 7-8 mc.Mieszkam w Dublinie.Gdybys byla zainteresowana napisz prosze na prive.Pozdrawiam
 
Witam
Mam do sprzedania kilka rzeczy:
-Fisher price Ocean Wonders Aquarium Mobile karuzela nad łóżeczko stan b.dobry (uspokojajace muzyczki oraz delikatne świtełko)cena 20 euro
-Fisher price Lezaczek do bujania od 0-5 mies. stan dobry cena 10euro
-Krzesełko do karmienia stan dobry(informuje że odczepiły sie sie szelki wiec jedynym zabezpieczeniem jest nakładka ) 10 euro
A także mam do sprzedania:
-słonik grajacy z klockami Fisher price, traktor z przyczepa firmy ELC
- lokówke do włosów nowa, nie używana.
- Ksiązki dla cięzarnych "W oczekiwaniu na dziecko" a druga po angielsku.
IMG_1254fotelik.jpgIMG_0003.jpg0600603296.jpgw-oczekiwaniu-na-dziecko-poradnik-dla-przyszlych-matek-i-ojcow-b104589.jpgproduct-6548667.jpgC0244_b_3.jpg41+IFxb5uTL._SX315_SY375_.jpg

Fotelik nieaktualny
 

Załączniki

  • argos-ocean-wonders-aquarium-tp_5184883204839961340.png
    argos-ocean-wonders-aquarium-tp_5184883204839961340.png
    3 KB · Wyświetleń: 278
  • IMAG0030.jpg
    IMAG0030.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 20
  • IMAG0031.jpg
    IMAG0031.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnia edycja:
Witam
Mam do sprzedania kilka rzeczy:
-Fisher price Ocean Wonders Aquarium Mobile karuzela nad łóżeczko stan b.dobry (uspokojajace muzyczki oraz delikatne świtełko)cena 20 euro
-Fisher price Lezaczek do bujania od 0-5 mies. stan dobry cena 10euro
-Krzesełko do karmienia stan dobry(informuje że odczepiły sie sie szelki wiec jedynym zabezpieczeniem jest nakładka ) 10 euro

FOTELIK UNIWERSALNY OD 9 DO 18KG firmy "BRITAX ROMER" MODEL KING TS PLUS

POSIADA REGULACJĘ NACHYLENIA OPARCIA

CENTRALNA REGULACJA DŁUGOŚCI i WYSOKOŚCI 5pkt PASÓW

DODATKOWA PODKŁADKA-ZAGŁÓWEK POD GŁÓWKĘ DZIECKA

7 POZYCJI WYSOKOŚCI ZAGŁÓWKA Z PASAMI

BARDZO ŁATWY MONTAŻ W AUCIE DZIEKI ODCHYLANIU FOTELIKA OD BAZY i SYSTEMOWI TS (AUTOMATYCZNE NAPINANIE PASA SAMOCHODOWEGO)

POSIADA SYSTEM WENTYLACYJNY

FOTELIK Z NIEZBĘDNYMI CERTYFIKATAMI i BARDZO BARDZO BEZPIECZNY

JEST W STANIE BARDZO DOBRYM

A także mam do sprzedania:
-słonik grajacy z klockami Fisher price, traktor z przyczepa firmy ELC
- lokówke do włosów nowa, nie używana.
- Ksiązki dla cięzarnych "W oczekiwaniu na dziecko" a druga po angielsku.Zobacz załącznik 279138Zobacz załącznik 279139Zobacz załącznik 279140Zobacz załącznik 279141Zobacz załącznik 279142Zobacz załącznik 279143Zobacz załącznik 279144

kochana w jakiej cenie ten fotelik samochodowy??
 
reklama
Cudeńka do sprzedania ;-)

Piękne kolczyki hand made. Niepowtarzalne, pięknie się prezentują :) Wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów antyalergicznych. Możliwość wymiany bigla (zawieszki) na sztyft bez dopłaty.

Wysyłka na terenie Irlandii - 80 centów (wysyłka w kopercie bąbelkowej).

Jeśli jesteś zainteresowana którąś parą proszę o numerek na priv to napiszę o niej coś więcej (z czego są wykonane, jak długie oraz oczywiscie cenę - od 2 do 3,5 euro).

:-)


1.jpg3.jpg2.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry