reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odstawienie antykoncepcji, a staranie się.

reklama
Tabletki brałam 10 lat, odstawiłam, zaszłam w pierwszym cyklu. Test robiłam z wieczornego moczu opita w dniu spodziewanej @ czyli 28 dc i były wyraźne 2 krechy. Muszę mieć wcześnie owu bo druga ciąża 24 dc i już była blada kreska, a drugiego dnia wyraźna ( ciąża wdł usg tydzien starsza niż z om). Typowy pierwszy objaw ciąży, który zauważyłabym gdyby nie test z nudów i ciekawości - brak miesiączki.
 
Tabletki brałam 10 lat, odstawiłam, zaszłam w pierwszym cyklu. Test robiłam z wieczornego moczu opita w dniu spodziewanej @ czyli 28 dc i były wyraźne 2 krechy. Muszę mieć wcześnie owu bo druga ciąża 24 dc i już była blada kreska, a drugiego dnia wyraźna ( ciąża wdł usg tydzien starsza niż z om). Typowy pierwszy objaw ciąży, który zauważyłabym gdyby nie test z nudów i ciekawości - brak miesiączki.
Ooo to szybciutko. No ja czekam właśnie na ten cykl po już miesiączce i się zacząć starać i liczyć, że się uda 😁
 
reklama
A ja narzekam, że po ciąży mam 38 dni i stękam, ileż można czekać na @ :D

To jest dla mnie krótki cykl. Bez antykoncepcji potrafię mieć i 150 dni ;)

Dlatego zazwyczaj jak chciałam zajść w ciąże nie robiłam żadnych przerw i zachodziłam w nią w pierwszym cyklu po odstawieniu, bo wtedy jedynie mogę liczyć na krótki max. 35 dniowy cykl
 
Do góry