reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Dziewczyny ja was chcialam zapytac o jedna rzecz. Od jakichs 2 tyg czuje, ze brzuch mi twardnieje czy pecznieje po jedzeniu jakbym byla napompowana. Czy to jest normalne, czy musze przestac jesc:baffled:
 
reklama
Myszka moga to byc gazy, a magnez juz jem, bo mi ginka kazala 2x1 tylko, ze mnie sie to robi natychmiast po zjedzeniu:baffled:potem po godzinie przechodzi...beh..nie wiem...
 
Gatto - myślę, ze jednak powinnaś przestać jeść :-D a tak serio to dużo jesz? ja tak miałam około 5 miesiąca, że mogłam jeść i jeść i nie czułam momentu żebym była najedzona - studnia bez dna i później czułam się jak balon. spróbuj może jeść mniejsze porcje, a częściej i zobacz czy coś się zmieni
 
gatto, bett- też mam taki wilczy apetyt teraz, niestety moj brzuch robi się twardy niezależnie od jedzenie i jest to zupełnie inne niż takie 'wydęcie' po jedzeniu, także gatto chyba nie masz powodów do zmartwień, i tak jak dziewczyny piszą małe porcje trzeba jeść (ja to mam wrażenie że chwilami zjadam małe porcje bez przerwy np. 6 małych porcji w ciągu 3 godzin:zawstydzona/y:)

emka- ja też się fatalnie czułam do 12 tygodnia, tyle że nie wymiotowałam, ale nic nie mogłam zjeść i miałam taki 'odruch wymiotny', ale ja cały ten czas plamiłam i krwawiłam na zmianę, i wszystkie moje dolegliwości odeszły wtedy na drugi plan, ja się po prostu tylko modliłam żeby utrzymać tą ciążę, a ciebie chciałam tylko pocieszyć
 
Hallo beborki !
Melduje sie tylko , potem poczytam i napisze cos więcej, w srode mam wizyte u gina bo cytologia cos nie halo, tzn. wynik ok bo 2, ale jakies niespecyficzne bakterie ,być moze to jest przyczyna moich niepowodzeń?

czarna niech ci dupka ładnie rośnie, póżniej zrzucisz, przy dziecku taka zumba ze ho ho !A jeszcze starszymi sie zająć więc kilogramy zejdą jak nic!
Bett co ty tutaj jeszcze robisz?:-D

wszystkie Was buziam tak mocno jak z katowic do Meksyku.młaaaaaaaaaaaaaa

Aha! majra gratki na synka.
 
Dziewczyny ja was chcialam zapytac o jedna rzecz. Od jakichs 2 tyg czuje, ze brzuch mi twardnieje czy pecznieje po jedzeniu jakbym byla napompowana. Czy to jest normalne, czy musze przestac jesc:baffled:
Gatto- ja tez tak mam. Czasami jak gotuje to tak sobie podjadam i na koniec czuje sie jak beczka i brzuszek mam twardy. Niby jem po troszku ale ze zazwyczaj gotuje kilka dan na raz i jak wszystko sprobuje to czuje sie jak bambaryla. Nie wiem czy to kormalne ale mysle ze zaladek ma mniej miejsca i dlatego sie tak napina;)
 
reklama
cześć babeczki.
Widzę,że tym razem urodzaj na chłopców?...Gratuluję mamusiom!

Ja nadal w sanatorium,choć niestety odjazd zbliża się w zastraszającym tempie,a ja wcale nie chcę wracać:-(.To jest zdecydowanie najfajniejszy turnus na jakim byłam:-).Boję się zderzenia z rzeczywistością po powrocie.Ratujcie;-)
 
Do góry