reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

Gatto - też tak słyszałam (i nawet mój suwaczek mnie do tego zachęca), ale chciałabym się upewnić że mam jeszcze czop, żeby przypadkiem się jakiejś infekcji nie dorobić :eek:
 
reklama
Bett kochana wypadniecie czopa na pewno bys zauwazyla, to jak spory glut ;-) moze byc podbarwiony... wiec sadze ze na 100% bys wiedziala ze polecial :-) a od czopa do porodu to juz max 2 dni :-D
dzialajcie, dzialajcie, bo po bedzie spora abstynencja ;-)
 
Myszko - dziękuję za informację. zdziwił mnie troszkę mój lekarz, który powiedział, że nawet jak czop wypadnie to można się przytulać. próbujemy działać, ale wymaga to pewnych akrobacji... ;-) a jak Ty się czujesz? Twój suwaczek pędzi jak szalony. wiesz już może kto w brzuszku mieszka?
 
Bett u nas lekarz dopatrzyl sie trzeciej odnogi, wiec siusior bedzie jeszcze jeden w domu chyba, ze na kolejnej wizycie odpadnie ;-):-D my czujemy sie dobrze poza przeziebieniami ktore mnie co troche lapia, ale widze Ciebie meczy bezsennosc ciazowa ;-)
 
myszko- u mnie też chłopak, jak się czujesz?

bett- ja na twoim miejscu to bym teraz chłopa używała ile się da :-D ja w pierwszej ciąży nie zauważyłam tego czopa, tzn. nie wiem kiedy odszedł
 
troche mnie meczy kaszel, ale ogolnie dobrze. A Ty Majra? jakies dolegliwosci typowo ciazowe doskwieraja? bo u mnie cisza, choc juz pare razy mialam zgage
 
Majra gratulacje synka!!!!

Bett jestes jeszcze w dwupaku???

Co slychac u Aniunni?? Dawno jej nie bylo, zajeta swoim szczesciem na pewno, ale znak zycia by mogla dac:tak:

Zjola, Klaczek, Anulka, Anastazja??? co u was??

Emka wiem, ze ma kompa zepsutego, wiec ja malo widac.
 
reklama
Myszka - gratuluję synka. współczuję przeziębień, niestety teraz jest taki paskudny okres zachorowań. kuruj się i uważaj na siebie. co do bezsenności to ja przez całą ciążę prowadziłam tryb sowy - tak mi zostało z początku ciąży kiedy się bardzo denerwowałam i wolałam się kłaść jak już byłam bardzo zmęczona i od razu zasnąć niż leżeć w łóżku i się przekręcać z boku na bok i myśleć...

Majra - Tobie też gratuluję synka. dołączam do pytania Myszki - jak się czujesz?

Gatto - potwierdzam dwupak :tak: wczoraj myślałam że to już, bo po całym dniu łażenia po cmentarzach mnie takie boleści dopadły że myślałam że będziemy jechać na porodówkę. na szczęście po nospie, ciepłej kąpieli i leżeniu przeszło. a Ty jak się czujesz? jak mała Gattinka?
 
Do góry