reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Pojawiła się po takim czasie 2w1 :-D no proszę, któż to zawitał...wywoływałam Cię kilkakrotnie Grochowianko :-pfajnie, że się odezwałaś...
Ja tam wcale, a wcale nie tęskniłam...:-p:-p;-)




A co się dzieje z IZĄ????????????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewuszki!
Wybaczcie, ale dziś nie mam siły nawet na podczytanie co tam u was się dzieje...

Ja dziś czuję się fatalnie. Nie, fatalnie to kiepsko powiedziane. Czuję się MASAKRYCZNIE!!!
Brzuch nie boli tylko napier**la, głowę mi zaraz ktoś młotem rozłupie, krew z nosa co jakiś czas poleci niczym woda z kranu (ale ja tak w tej ciąży z tymi krwotokami mam, co nie znaczy, że się już do nich przyzwyczaiłam), a poza tym mam takie dziwne wrażenie, jakby mnie szew ciągnął
confused.gif
 
V_jolka80 to leż leż i leż. Pupa do gory i nogi do góry :) a jak CI brzuch się będzie napinał - to jedź do lekarza niech zajrzy.
Rudzia :)) witam
ja też raczej rzadko zaglądam...
Jakoś praca i dom i ... dołek. W tym tyg idę do gina - nie mam wyjścia - okres miałam prawie 11 dni :wściekła/y: a teraz po 4 dniach znowu jakieś plamienie.Normalnie idzie zwariować

pozdrawiam wszystkie!!!!!buziaki
 
Wklejam tu, bo to ważny wątek dla Eweliny28. Potrzebuje spokoju, naszej modlitwy, wiary, nadziei i po prostu duchowego wsparcia.

To ja Wam popsuję humory, mam wieści od Eweliny28 - niestety nie jest dobrze, jest po pierwszej radioterapii. Pozdrawia wszystkie i dzieciaczki też. P. z Nią jest, potrzebuje spokoju... Jak będzie gotowa to się odezwie. Kuźwa zryczałam się...
 
Ewelcia kochana jestem z Tobą myślami. Dzień w dzień. Modlę się za Ciebie kochana i trzymam kciuki cały czas. Jeżeli tylko masz ochotę wiesz, że ja jestem i zawsze wysłucham.
Jak mi jest żle z tym, że nie mogę Ci inaczej pomóc, bardzo żle.
Ściskam Cię mocno kochana :*
 
reklama
Do góry