reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

Danula - kurczę współczuję i przesyłam siły, masę siły ...
Zjola - wczoraj nie dałam rady poczytać jak zobaczyłam laborat, ale dzisiaj z dziką przyjemnością już 2 razy zaliczyłam, musiało być cudownie :)
 
reklama
Ewelinko - no widzisz, kurczę! Może jeszcze się spotkamy, bo my nie raz będziemy jeszcze w twoich okolicach :)

Lilijanko - cieszę się, że tak dobrze się to czyta. Na razie korzystam z życia, bo co innego pozostaje, przecież nie usiądę i nie będę płakać. Ostatnio wpadłam na szatański pomysł i robię na wiosnę prawo jazdy na motor. Mój M jest zachwycony! Będziemy sobie we dwójkę pomykać na dwóch motorkach :) No chyba, że listopad pokrzyżuje nam plany:) Oj chciałabym, chciała.

Buźka babki
 
klaniam sie nisko i prosze o wybaczenie....
oj jak dawno mnie tu nie bylo...
nie moglam sie zalogowac pod starym nickiem :( nie wiedziec czemu :(

u mnie sie kreci - chlopaki rosna, lobuzuja i zyc mamusi czasem nie daja ale i tak jest pieknie... Kacper zaczal chodzic do przedszkola przez co ja przezywam tragedie bo wyprowadzenie go do domu graniczy z cudem :)

Ewelinka maly jest niesamowity :) widzialam fotki - nic tylko sciskac i calowac :)

Danulka ja troche nie w temacie moge sie jedynie domyslac... Kochana wiem ze teraz pewnie nic nie jest wstanie Cie pocieszyc ale pamietaj my tu jestesmy... czekamy na Ciebie... bedzie dobrze - musi byc...

Violcia a Ciebie to przez kolano przeloze :)

dla wszystkich ogromniaste buziaki z paskudnej Szkocji.... brrrrrt

moze ktos tesknil? :)
 
reklama
Do góry