reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
eh... własnie wróciłam z zakupów... matko...jakie kolejki :szok:

a dziisaj z M i moją mamusią idziemy poszalec po sklepach...trza sobie cosik fajnego na lato kupic :-D:-D:-D
 
wow tez bym poszła
w Krakowie jest taka ogromna galeria,jak ja bym tam wpadła ehhh:-)
ale w sobote jade do niemiec ,szukam stołu do jadalni z krzesłami i moze zaciągne M jeszcze do innych sklepów:-)
 
hej hej, ja juz w domeczku :)
jutro odpoczywam a w piatek najpierw na zakupy w poszukiwaniu sportowego obuwia dla mnie a pozniej grill na dzialeczce :) i piweczko...mniam
 
Cześć dziewczynki :-)

eh... własnie wróciłam z zakupów... matko...jakie kolejki :szok: a dziisaj z M i moją mamusią idziemy poszalec po sklepach...trza sobie cosik fajnego na lato kupic :-D:-D:-D

Kolejki bo długi weekend za pasem :tak:jak po szaleństwie? Masz w szafie coś ciekawego? :-)

hej hej, ja juz w domeczku :)
jutro odpoczywam a w piatek najpierw na zakupy w poszukiwaniu sportowego obuwia dla mnie a pozniej grill na dzialeczce :) i piweczko...mniam

Ja jutro też grila ale na tarasie nie na działce ale piweczko zimne będzie na pewno :tak::-)

hej:)
Ja na chwileczkę muszę lecieć robić obiad nie długo Misiek przyjdzie, więc wypadałoby w końcu go zrobić:)

Witaj :-) jak obiadzik? Ja ostatnio nie mam natchnienia do myślenia co gotować :sorry:

wow tez bym poszła
w Krakowie jest taka ogromna galeria,jak ja bym tam wpadła ehhh:-)
ale w sobote jade do niemiec ,szukam stołu do jadalni z krzesłami i moze zaciągne M jeszcze do innych sklepów:-)

Do Niemiec? Ale robisz sobie daleką wycieczkę :-) udanych zakupów :-)

hej ja dopiero wróciłam, zarejestrowałam się w nowej agencji ale jutro idę do starej pracy bo szef do mnie dzwonił:-):tak:
uciekam bo chyba jestem sama:-p miłego wieczoru życzę, zajrzę jutro po pracy:tak::-)

I jak w pracy? Narobiłaś się? Dowiedziałam się troche na temat tego mieszkania co pytałaś jak będziesz to powiem co i jak :-)

Ja po wizycie u gin i skierowania na badania na genetykę , tarczycę i jeszcze coś tam z krwi, potem jeszcze na czystość i cytologię do niej bo teraz długi weekend mi poknocił plany :sorry: zaczynamy więc batalie z badaniami :tak:
 
Pisałam do Marti ale nic nie odpisuje może któraś coś wie? :sorry:

Dostałam odpowiedz, wszystko u niej dobrze dopadły ją mdłości :tak::-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No nic chyba nikogo się nie doczekam już dzisiaj :-) więc zmykam i życzę wszystkim wspaniałego weekendu :-)
 
Do góry