reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
sówka suknia śliczna!
ja mialam problem ze suknią bo wszędzie rozmiary 36,38 a na mnie nawet 40 za mala byla, a ja zbyt późno sie wzięlam za poszukiwania ale kolezanki szwagierka pracuje w salonie slubnym i znalazla dla mnie suknie po dziewczynie cieżarnej, a ja brzuchol na lubie juz mialam wielki, przerobili mi tylko zamek na wiązanie wstązką i była oki, a kosztowala 900zł tylko;-)
 
a to my, jeszcze w trójkę:-(
 

Załączniki

  • Surowe 209.jpg
    Surowe 209.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 27
Cześć dziewczyny ja dzisiaj natchnienia na laptopa nie miałam głowa mnie boli strasznie a samopoczucie okropne :baffled: nic dziś nie zrobiłam leżałam i obserwowałam swój sufit
 
Ostatnia edycja:
a to my, jeszcze w trójkę:-(

Wyglądałaś pięknie, ładna z Was para :-) a suknie rzeczywiście nie droga ja na obecne ceny w salonach :tak:i jak było nad jeziorkiem?

skończyłam!!! 4 godziny mi zeszło ale jestem z siebie dumna!!!!!!!!!!!!!

Ja z Ciebie też jestem dumna szybko się wyrobiłaś :tak:

Bardzo ładna:tak::-)
Zmykam się szykować napisze jak wróce:tak:

Udanej imprezki tylko nie zalejcie łzami mieszkania ;-)

Oczywiście tylko musicie uzbroić się w cierpliwość i poczekać jeszcze do hmmm myślę 25 maja, bo wtedy może uda mi się już wrzucić jakieś fotki, a jak nie to dopiero po podróży poślubnej, bo nie zamierzamy brać ze sobą laptopa:-) OMG a jak ja wytrzymam tyle bez BB??? Hehe myślę, że jakoś mi to Narzeczonek (już Mężuś:-D) wynagrodzi:tak:

No mam nadzieje, że zobaczymy jakieś piękne zdjęcia z weselicha :tak:

Czesc Magda laseczko:-)

u babci lepiej wczoraj przywiozłam ja do domu ale najedlismy sie strachu bo straciła przytomnosc na chwile w szpitalu po podaniu leku i maila 2 zabiego w odstepach 4 dni,ale mysle,ze juz dobrze
dziekuje za pamiec:-)

Dużo zdrówka dla Babci i oby już wszystko było tylko dobrze. Mam pytanie na imię masz Iza a czemu nick Ola? Kurcze zamęt mi to robi w zapamiętaniu :zawstydzona/y:

hej dziewczynki:-)
ja tylk ona chwilkę bo zaraz uciekam na zebranie do szkoły:tak:
zaszalałam dzisiaj na zakupach:szok: 2 pary spodni, buciki i bluzeczka:-D:-D

a weszłam żeby Wam powiedzieć, że chyba ciotka się zbliża bo mnie podbrzusze pobolewa, ale spokojnie nie smutkam się bo jak to się mówi co ma wisieć nie utonie:-D:-D

kochane życzę Wam wszystkim dobrego humorku na caaaaaaaaaaaaaały dzień:laugh2::laugh2::laugh2:

No kochana to zaszalałaś ja chyba też się wybiore na jakieś zakupy w weekend może poprawi mi się samopoczucie :-( Ty się już w proroka nie baw kochana poczekamy, zobaczymy :tak:

Uciekam leżeć dalej nie mam sił dziś na nic, dobranoc dziewczyny i miłego wieczoru wszystkim papa
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki, żegnam się ( jakby któraś tu zajrzała )...Idę do łóżeczka i do mężusia na przytulanki...ihihih

Dobranoc..Słodziutkich snów :*

Magdunia jak dotrzesz do swojego misiaka i sie już trochę nim nacieszysz to daj znać że cało i zdrowo dotarłaś.. :) mam nadzieję że bedziemy w kontakcie kochana!!! Dbaj o siebie i nie bój sie lotu, szybko minie..
 
reklama
POBUDKA ŚPIOCHY:-D:-D:-D:-D

Madziu
udanego lotu kochana, daj znać jak tylko dolecisz:tak:
Danulka biedactwo ból głowy Cię dopadł, to na pewno przesilenie wiosenne:-D
Syla piękna z Ciebie kobieta:tak:
Przyszła mamusiu dołączam się do słów Danulki: też jestem z Ciebie dumna:-D
Mama Sówka piękna ta Twoje sukienka ślubna:)

Ja dzisiaj jednak idę do tego fryzjera:tak: wiecie tak sobie pomyślałam, że nie ma co wariować, ostatnio chuchałam i dmuchałam a i tak nic z tego nie było:baffled:
A najważniejsza rzecz to idziemy dziś z mężusiem zapłacić zaliczkę za wakacje:-D:-D kochani rodzice nas wsparli finansowo i możemy sobie pozwolić na szaleństwo w Tunezji:-D,
ale zanim te wakacje muszę skończyć awans zawodowy:baffled: i właśnie zaczynam się tym denerwować bo do końca maja muszę oddać dokumentację a ja jeszcze jestem w proszku:rofl2::baffled:

kochane babeczki wszystkim życzę udanego dnia! pełnego uśmiechu i radości:tak:
 
Do góry