reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
Mama sówka;-) śliczny kolaż:szok::tak:
Danulka musiałam się ufarbować i sciełam włosy bo już miałam za długie:tak:

przyszła_mamusia a gdzie się wybierasz?

Iza a co u babci?
Syla witam, dzisiaj piękna pogoda na wypad z domu:tak:
 
Mama sówka;-) śliczny kolaż:szok::tak:

Dziękuję Kochana:-D

Ja naraznie nie ścinam włosków, żeby na ślub mieć jak najdłuższe, a potem zetnę tylko końcówki, bo troszkę mi się zniszczyły po tej dekoloryzacji:baffled: ale kupiłam sobie superaśną odżywkę w aptece i są nawet całkiem całkiem :-) a Narzeczonek ciekawe co powie na nowy kolor, bo w sumie to mnie jeszcze nie widział, tylko takie niewyraźne zdjęcie mu mmsem przesłalam <lol>
 
Mama sówka;-) śliczny kolaż:szok::tak:
Danulka musiałam się ufarbować i sciełam włosy bo już miałam za długie:tak:

przyszła_mamusia a gdzie się wybierasz?

Iza a co u babci?
Syla witam, dzisiaj piękna pogoda na wypad z domu:tak:

Czesc Magda laseczko:-)

u babci lepiej wczoraj przywiozłam ja do domu ale najedlismy sie strachu bo straciła przytomnosc na chwile w szpitalu po podaniu leku i maila 2 zabiego w odstepach 4 dni,ale mysle,ze juz dobrze
dziekuje za pamiec:-)
 
reklama
Do góry