reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

kolaż superowo wygląda..twój królewicz będzie zachwycony na pewno..
ja zaczęłam się już przygotowywac do jutrzejszego szkolenia - od samego rana prawie drukuje i drukuje, o 12 wychodze do domku i w domu przygotuje prezentacje i wyklad i gotowe..później zostanie przygotować ciuch i zrobić paznokietki i wsio...

Witaj kochana :-) Kolaż fantastyczny na pewno będzie zachwycony :-) ja jak zwykle się nudze ale może okna umyje co prawda nie mam do tego natchnienia ale co tam ;-)

Dziękuję Kochane:-D hehe fryzjer to dobra rzecz:-D odkąd fryzjerka zmieniła mi kolor włosów na rude wszyscy się zachwycają, a poza tym o niebo lepiej się czuję:-D tak ruuuuuuuuuuudo:-p
 
reklama
hej dziewczynki:-)
ja tylk ona chwilkę bo zaraz uciekam na zebranie do szkoły:tak:
zaszalałam dzisiaj na zakupach:szok: 2 pary spodni, buciki i bluzeczka:-D:-D

a weszłam żeby Wam powiedzieć, że chyba ciotka się zbliża bo mnie podbrzusze pobolewa, ale spokojnie nie smutkam się bo jak to się mówi co ma wisieć nie utonie:-D:-D

kochane życzę Wam wszystkim dobrego humorku na caaaaaaaaaaaaaały dzień:laugh2::laugh2::laugh2:
 
hej laseczki
ale macie mega produkcjie:-)
wy chyba nie macie co robić
hihihi
to tak jak ja:-p:-p:-p
czekam na męza bo ma mnie nad jeziorko zabrac tak ładnie jest i cieplutko.a mi sie ciągle wydaje ze dzis piątek.
a piątek jutro i jade do szpitala a mąz do warszawki. wiec będe musiała sama za kółko usiaść pierwszy raz od stycznia.eheh
 
Marti - szaleństwo z tymi zakupami normalnie! A bólem brzuszka sie nie przejmuj - może to macica się rozciąga???

Danulka tylko sie nie przepracuj z tymi oknami kochaniutka!

Mama_Sówka to fajnie że dobrze sie w tym rudym czujesz...chetnie bym zobaczyła takie Twoje zdjęcie :)


Ja siędzę juz w domku przed kompem i zaczynam robić projekt...a tak mi się chce ze OH...
 
Też bym poszła na spacerek, ale jak wrócę to juz raczej nie będzie mi się chciało:baffled: bo jak wracam to tylko obiadokolację wcinam i myk do łóżeczka pogodać troszkę z Narzeczonkiem:-D
 
reklama
hej laseczki
ale macie mega produkcjie:-)
wy chyba nie macie co robić
hihihi
to tak jak ja:-p:-p:-p
czekam na męza bo ma mnie nad jeziorko zabrac tak ładnie jest i cieplutko.a mi sie ciągle wydaje ze dzis piątek.
a piątek jutro i jade do szpitala a mąz do warszawki. wiec będe musiała sama za kółko usiaść pierwszy raz od stycznia.eheh

Ale Ci zazdroszcze podróży nad jeziorko..Troszke pooddychasz sobie świeżym powietrzem - fajnie..

A jazdy samochodem sie nie bój :) Dasz radę, przypomnij sobie dzisiaj wszystko nad tym jeziorkiem to bedzie łatwiej Ci w piatek samej jezdzic..
 
Do góry