reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

Prija, Anilek gratulacje wielkie!!!

Bett kurcze no u nas ok, mloda jest tfu tfu grzeczna....naprawde nie moge narzekac. W poniedzialek dostala goraczki po szczepieniu, ale na szczescie szybko przeszlo, choc sralam po gaciach:-(
Zdjecie wsadze w osobnego posta, ktorego skasuje po jakims czasie, ok?

Emka nie zaglada to zakrecona jak sloik dzemu pewnie:-D

Anastazja jak wyniki?? daj znac!

Zjola myslalami jestem z Toba! odezwij sie co jakis czas.
 
reklama
Gattinka 4 miesiace
DSC_0715.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0715.jpg
    DSC_0715.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 59
gatto jaka fajna córcia, a jeszcze niedawno pisałaś, że Ci bulki wypycha :-) moja właśnie chyba próbuje mi wątrobę z nerkami miejscami zamienić :-D

bett czas mi leci jak szalony:zawstydzona/y: nie wiem kiedy to tak jakoś do dziś dotarło, suwaczek chyba coś fiksuje:-D buziaki dla Ciebie i Martusi
 
Gatto , ŁAAAAAAAAAŁŁŁŁŁŁŁŁ !!!! Ale piękna pannica :) czarnulka jak ja :-p
Pleni , super że z serduchem wszystko dobrze , teraz czekamy spokojnie na Zoje :)

Anastazja , Anulka , Zjola ????? Odezwijcie się czasem ...

Ja mam dzisiaj trzecie podejście do kompa , dwa poprzednie nieudane , zdążyłam się tylko zalogować na BB i już mały się budził .
Miałam już fajnie ustawione godziny karmienia , to dzisiaj wszystko w łeb wzięło przez te upały , u mnie termometr pokazuje 41,7 na dworze a w domu 33,7 (w słoncu) Jak tu funkcjonować się pytam ?
Młody leży w samym body w łózeczku i kima , niewiele co je dzisiaj .
 
Czarna moja tez je malo, jak zasnela o 13 to przed 16 ja obudzilam, bo jadla o 10.30:szok::szok: w miedzyczasie na spiaco dalam jej wode tylko. Teraz zjadla troszke jablka.

U nas jest pieklo na ziemi:baffled:

Pleni no suwak zasuwa jak lokomotywa Tuwima :-D
 
dziewczyny a u mnie odwrotnie!Mała od 12 przespała mi może z godzine,marudzi,często woła jeść,dopajamy ją wodą,ale nie daje się nabrac i po około 10ml odrzuca butle. Mleka popija z pół swojej "dawki" i dalej wymyśla,a co za tym idzie pije ,pije i non stop sika heheh kuźwa w ciągu doby wyczerpała limit pieluszek na trzy dni chyba;)))
Zaraz wstawie tu fotke,tylko sprawdze jak to zrobić-tak własnie o to ze mnie taki komputerowiec doskonały hehehe
 
reklama
Do góry