reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
Ale mi się humor poprawił takimi wiadomościami:-):tak::rofl2: takie to ja mogę codziennie czytać:-)
anastazja
znasz to powiedzenie "jeśli chcesz rozśmieszyć Boga to przedstaw mu swoje plany na przyszłość"?:-) Gratuluję zafasolkowania:tak:
czarna no ty to dobra jesteś:-) Dopytywałaś się o emkę a w końcu wtryniłaś się w kolejkę?:-) nawet mi sie zrymowało:-)
Gratuluję ogromnie!!!!
mysiak słodko się czyta o twoim Dareczku
emka to teraz czekamy na ciebie
 
Czarna ależ słodziak :) sliczniutki.. jeszcze raz wielkie Gratulacje :)

Mój srajduś spi.... minki strzela jak zółwik z bajki wiec już załapał ksywke "żółwik" do tego każdy pierd to ofajdana pielucha, co godzine zmieniam pampoki z kupsztalami... moja córcia była bardziej ekonomiczna haha bo srajdała raz na 12 dni
A wogole to zła jestem bo w moi ukochanym starym wozku dentki postrzelały i nie mam jak wyjść na spacer hehs.. mój R muis to zroic a znow nnowa pracke ma i nie ma kiedy...szlag by to trafił grrrr
 
Dziewczyny wpadam na Wasz wątek bo szukam wieści o Emce:-)
Znamy się z wątku ciąży bliźniaczej i nadal utrzymujemy kontakt.
Kibicuję jej z całych sił i z niecierpliwością czekam na wieści.
Jeśli któraś z Was będzie już wiedzieć, proszę podzielcie się:-)
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie, obecne i przyszłe.
 
Wiadomosc z ostatniej chwili, swiezutka mala Emusia juz na swiecie, wazy 3100. Reszte info pozniej. Gratulujemy dzielnej mamusi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry