reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

angel znam tą wściekłość, upływa czas bez jakichkolwiek działań bo lekarz zna się akurat tylko na naturze i pod nią wszystko podciąga.. potem okazuje się, że z naturą to wszystko ma niewiele wspólnego ale z chorobą już wiele..

emcia no to mega kciukasy, e-ciotki czekają na mega pozytywne wieści od Ciebie &&&& :tak:
 
reklama
pleni dokładnie tak już bym dawno się leczyła :-( a tak nasze starania poszły na marne bo ten ginek mówił że u mnie się nic nie dzieje i znając życie bez leczenia nic by się nie wydarzyło :wściekła/y:niestety czasami nie wystarczy nadzieja i złudne marzenie że w końcu się uda jeśli nie wszystko działa jak powinno :-(no trudno troszeczkę czasu straciłam ale cieszę się że teraz trafił mi się porządny lekarz od razu wykrył problem zapisał tabletki bo stwierdził że szkoda czasu :tak:;-)dzisiaj już chyba będę wiedziała jak moje wyniki :tak:to dam znać :-)
 
Anty - no pod tym względem, to moja mama czasem nawet przesadza w drugą stronę. kiedyś była taka sytuacja, już nie pamiętam o co chodziło, ale w każdym bądź razie sama zauważyłam, że coś źle zrobiłam i po fakcie powiedziałam to mojej mamie na co ona - no tak widziałam, ale nie chciałam ci nic mówić... powiedziałam jej że czasem może dać głos doradczy:-p daję Ci gwarancję że Twój gagat będzie jeszcze fajniejszy bo będzie Twój:tak::tak::tak:

Kobietko - no to przynajmniej tyle dobrego, że przy Tobie nie pali

Angel - kopę lat!!! no ja na cpp to nie daję rady być na bieżąco :zawstydzona/y: oby te tabletki zadziałały, trzymam za to mocno kciuki&&&&&&&&&&&&&&& a jak Alanek się miewa?
 
anastazja Zoja to imię greckie jak Zofia ( moje imię też greckie - Monika), oznacza "życie" a Zofia 'mądrość' często mylone jako rosyjski odpowiednik Zofii a nie mają nic wspólnego, nadawane w Polsce głównie do 1920 roku i oficjalnie uznane w naszym kraju imię, potem raczej w bloku wschodnim bo u nas zagościły inne imiona. nie jest rosyjskie tylko tam częściej spotykane. Popularne w USA jako Zoe i od tego szukaliśmy, bo bardzo się nam spodobało po tym jak odrzuciliśmy Amelię. Imię Zoja od 2004 roku wraca w naszym kraju coraz częściej choć większość nigdy nie znała nikogo o takim imieniu, są dwie święte katolickie o tym imieniu. Jest po prostu u nas zapomniane na rzecz Stanisław, Genowef, Krystyn itd (imiona naszych babć). Nasza córa dzielnie walczy o życie i stąd takie imię, lekarze straszyli mnie zespołem Downa, obrzękiem płodu, a nawet kazali przygotować się na najgorsze.. Ona tymczasem dzielnie walczy, rośnie, ma torbiele na karku które już raczej nie znikną ale jest w niej wola życia, nawet lekarz mówi już inaczej.. Nie jest to ostateczna opcja, zawsze możemy stwierdzić, że do niej nie pasuje, zdecydowana większość osób wyraża się o tym imieniu bardzo pozytywnie, tylko jedna była skonsternowana ;-)
Bardzo ładne imię, w Rosji Zoja i Zofia to są 2 różne imiona, tzn w Rosji Zofia brzmi jako Sofia, zdrobniale Sonia, a Zoja to Zoja :tak::-) Jak się urodzi córcia i ją zobaczysz to będziesz wiedziałą czy do niej pasuje to imię ;-)
No i stało się, akurat jak w poniedziałek idę podpisać umowę o pracę , jestem w ciąży :-):-)
O tym wiecie tylko Wy i dziewczyny z enpr, no i mąż oczywiście, nikt z mojego otoczenia rzeczywistego nie będzie wiedział - najlepiej do dnia porodu ;-) ale wiem że tak się nie da, ale najdłużej jak się da, nie chce nikomu mówić, i pracować mogę nawet do ostatniego dnia, oby tylko nic się nie wydarzyło :zawstydzona/y:

Zapomniałam:
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Bociana białego!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
anastazja wiem, że w Rosji są to różne imiona, tak jak u nas, mam na myśli to, że w Polsce często jest błędna interpretacja, że Zoja, Zojka jest od Zofii jako zdrobnienia:baffled: ;-) W 2012 i 2011 nadano to imię odpowiednio dwa razy po 8 razy - tak często jak Monika była 9 razy nadana :tak:resztą myślę, że wśród Lenek, Nadii, Mai czy Amelek nie będzie się czuła wyobcowana ;-) a dla Ciebie ogromne gratulacje :-) nudnych ciążowych miesięcy i szczęśliwego rozwiązania &&&&
 
Hahahahhaha, Anastazja, normalnie czulam TO w kosciach, a jak dopisalas, ze masz nowa prace i nie mozesz byc w ciazy to juz bylam PEWNA, ze bedziesz hihihi. Ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!! I oszczedzaj sie i dbaj o fasolke!!

Plenitude u nas wlasnie ime Zoja to Zoe :tak: bardzo mi sie podoba:tak:
 
reklama
Do góry