reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

reklama
hello dziewuszki :-) pozdrawiam was serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie wszystkie bywacie na cpp więc w skrócie co u mnie byłam u ginekologa i stwierdzono u mnie PCOS więc nie za ciekawie od razu zapisał mi tabletki i za 4/6 tyg kontrola jeśli te nic nie zdziałają to będziemy dalej walczyć....
Pozdrawiam was wszystkie kochane i całuje wasze brzuszki oraz maleństwa które są na świecie;-)
 
emcia dziękuję kochana kciuki na pewno się przydadzą ;-):-) masz już pewnie wszystko przygotowane lada dzień a maleństwo będzie z wami :-) bardzo się cieszę :-D jak będzie po wszystkim to daj znać i szybciutko fotki dla e-ciotek :tak::tak:
 
No wiem wiem, ale zerknęłam czy dzieć nie przyspieszył, co by mieć coś do powiedzenia w sprawie decydowania kiedy to chce wyjść. :-p
 
Angel ja myslalam, ze masz to juz dawno zdiagnozowane, przy twoich mega dlugich cyklach:baffled:

Emka powodzenia, nie daj sie szpitalnej nudzie i czekamy na info :tak:;-)
 
reklama
lilijanna też mam taką nadzieję że trafił mi się dobry lekarz i coś zadziała:tak::-) gatto właśnie nie chodziłam do innego ginka robił mi usg i twierdził że wszystko dobrze że widocznie taka ma natura że takie mam cykle,nigdy nie dał mi skierowania na badania hormonalne :no::wściekła/y: a teraz poszłam prywatnie i tylko zrobił mi usg już widział pokazywał mi torbiele na jajnikach tłumaczył co i jak...... :zawstydzona/y: czekam własnie na wyniki prolaktyny, tsh,testosteronu i hsgb......:-( od razu zapisał mi leki bo mówił ze szkoda czasu.... szkoda gadać tak jestem wściekła na poprzednika:no:
 
Do góry