reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
Czarna co u Ciebie?Jak się czujesz? Twój junior tez juz daje popalić? Moja sie tak czasami rozkręca,że ani siedziec,ani leżeć,brzuch faluje,wśrodku wszystko poprzestawiane...czasami mam wrażenie,ze chyba już z 3 kg waży:-D:-D:-D
Dzisiaj wstałam o świcie (dla mnie to środek nocy:-D) i pojechałam na takie szkolenie o cukrzycy ciążowej...Brak słów,wiadomości mega podstawowe,ogólnikowe...więcej dowiedziałam się na własną rękę z profesjonalnych portali o cukrzycy ciężarnych.Była mowa (mój lekarz pieknie mnie doinformował),że po tym szkoleniu dostane glukometr itd...taaa...dostałabym gdybym jakiś tydzień wcześniej umówiła sie na wizyte u diabetologa:wściekła/y: Ale nic straconego,bo jak zobaczyłam jakiej firmy sa te "wypożyczane" glukometry to ręce mi opadły,opinie o nich sa wszędzie dość fatalne,przekłamują wyniki itd a co za tym idzie to można i sobie i dziecku nieświadomie krzywde zrobić stosując złą dietę.Ja juz sobie załatwiłam konkretny sprzęt,polecany,sprawdzony,tylko teraz musze go odebrac i zacznie sie kłucie po paluchach.
 
Emka , tak dokazuje i to nieżle , upodobał sobie wieczory i nocki , potrafi mnie nawet obudzić :)
Czuje się znośnie , wymyslam sobie różne prace w domu żeby nie zbzikować ...
 
czarna a musisz łykac magnez czy aspargin?Odczuwasz czasami jakiś dyskomfort,twardnienia brzucha? Ja póki co nie mam jakiś dolegliwości,chyba,ze ból jelit:( Tak się zastanawiam czy zawczasu nie zacząc się czymś faszerować...
 
Emka , biorę magnez , bo twardnieje mi brzuch kilka razy dziennie , lekarz kazał 3x2 , ale ja narazie biorę 2x2 , zobaczę jak będzie , staram się odpoczywać jak najwięcej , ale wiadomo przy dzieciach nie do końca się da
 
HEJ KOCHANE POZDRAWIAM WAS GORĄCO I CIESZĘ SIĘ BARDZO ŻE BRZUSZKI MAJĄ SIĘ DOBRZE:tak::-) JUŻ WIEM DOCZYTAŁAM GATTO URODZIŁA ŚLICZNĄ CÓRECZKĘ CIESZĘ SIĘ BARDZO I CAŁUJĘ WAS DZIEWCZYNY :*:*:*

BUZIACZKI KOCHANE ;-):-):-)
 
Angel - buziaki ode mnie i Martuchy!

pochwalę się, że bioderka mamy już zdrowe, została nam już tylko asymetria :-):-):-)
 
hello babeczki :-);-) bett super wiadomość :tak: a co z tą asymetrią chciałam wejść w wujka googla i co nie co poczytać...ale widzę że jesteś więc może mi streścisz co nie co ?;-)ucałuj Martusie jest przepiękna :tak::*:*
 
reklama
Do góry