reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
oj co ja widzę!na odskoczni sie dzieje coś!hihi, laseczki jestem , jestem , czytam , potem nawet biorę sie za odpisywanie a potem to ......jakos kasuje i doopa.
Angel a ty taka madra , a ile cie nie było co ?po gołej dupci to sie niejednej z nas nalezy za skuteczne uniki odskoczni.
u mnie po staremu, meżuś będzie miał kompleksowe badania bo nic sie nie poprawia.jesteśmy dobrej myśli

poza tym zero seksu więc zołzowata sie zrobiłam:-D:-D:-D:-D

pozdrawiam wszystkie , no własnie Anastazji tez nie było
a poza tym ja to moglam sie obrazic na was bo prosiłam o trzymanie kciuków w sprawie pracy ale jej nie dostałam więc zwalam na was ze slabo trzymałyście buuuuuuuuuuuuuuuuuu:-D:-D
 
Anulka , och to wspólczuje ..... najbardzie tego braku seksu :-p mnie też to doskwiera , bo im brzuch większy tym ochota zanika , normalnie do bani

a tak na poważnie to , niech Go dokładnie przebadają i w koncu nareperują

Anastazja , czy ja Cie zawsze muszę wyszukiwać na innych wątkach ???? wracaj tu ! wykres chce zobaczyć !

Ewelina28 , halo ! co u Ciebie ? jak zdrówko , jak syneczek ?

Magdalena ????

Ja wiem , że wszystkie czekamy cierpliwie na wiosnę .... ale żeby tak nic nie pisać ! Tu można chociaż na pogode ponarzekać .
 
Anulka chcesz nam wlać za słabe trzymanie kciuków??:szok::-D:szok::-D Mnie nie możesz bić bo Cie jeszcze orzygam:-D:-D:-D:-p
Cholera mąż nadal choruje?:-(Biedny,mam nadzieje,że po tych wszystkich konkretnych badaniach znajdą sposób na szybkie wyleczenie go i bedzie mógł wrócić do zabaw z żonką:-)
Czarna to ja na pogodę pomarudze-do dupy,wieje,ze aż łeb urywa,pół nocy nie mogłam spać przez te wichury:wściekła/y:
 
hej babolki

Ja mam niusa bo dzis zostalam ciocia!! urodzila sie kuzyneczka Gattinki dzis rano! :-)

Anulka ja tez bez seksu i cholera juz glupieje;-):-D

Emka jak twoj siostrzeniec?? rosnie?

Moja mala dostala kataru:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:inhalujemy sie od wczoraj i zobaczymy co bedzie, potem zadzwonie do pediatry, bo jest od 16tej.
 
Gatto gartulacje ciociu:))) Rano właśnie myślałam o Tobie,zastanawiałam się gdzie Cię szukać,czy na 30 czy staraczkach. Mój siostrzeniec ma półtora tyg,jeszcze go nie miałam okazji wytulać,tyle co widziałam go w szpitalu.Teraz póki jest jeszcze ten sezon na wirusy itd to położna poradziła siostrze,zeby przez chociaż te 3 tyg unikali wizyt w domu,żeby mały oswoił się do nich,uspokoił,bo po tym traumatycznym porodzie tez był dośc nerwowy i obeczany.Siostra tez dochodzi do siebie,rany sie goją.
Ucałuj malutką i powiedz jej,że e-ciotka życzy jej duzo zdrówka,zeby katar dał jej już spokój...taki mały nosek a juz zatkany:(
A zmieniła się po tym miesiącu?Jesteście już "dotarte"?
 
bett super wiadomość,bioderka ważna rzecz (zwłaszcza u kobiety;-))
karola co u nas?Dostaliśmy gratisem kilka dni wolnego z powodu powrotu zimy,więc mieliśmy wreszcie trochę czasu na gruntowne porządki w domu:-),nawet m umył mi wszystkie okna,więc teraz czekamy tylko na święta i wiosnę!!!!:-) A jak tam wyjazd męża?Przyzwyczailiście się już do myśli o rozstaniu?
 
reklama
Gatto , gratki cioteczko ! i zdrówka dla Cristiny :)
Emka , my już w 7 miesiącu obie :tak: Ja też już chce ciepła , żeby wyjśc pospacerować bo zwariuje
 
Do góry