reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

dulano kredyt nie taki straszny jak go malują;-),tyle tylko,że czasy niepewne:-(.My też mieliśmy kredyt na zakup domku,też się bałam,ale bardzo szybko udało nam się go spłacić.Wiadomo-zawsze istnieje ryzyko,że coś może pójść nie tak,wypadnie jakaś choroba,ale pomyśl o tym w ten sposób-teraz wydajecie kasę na wynajem (bo wynajmujecie coś,tak?) i to mieszkanie czy dom nigdy nie będzie wasz,a mimo to co m-c musicie mieć kasę na czynsz.Natomiast jeśli weźmie się kredyt,to w sumie sytuacja podobna-trzeba mieć na ratę,ale istnieje duża szansa,że to kiedyś będzie wasze...Chcecie budować czy kupić gotowy?
bett no i dobrze zrobiłaś z tym wyrwaniem się z domu,od razu inne samopoczucie,nie?;-)
 
reklama
just nio bede jej mieszala te 2 mleka jak cos,bo boje sie,ze znowu bedzie tak jak kiedys,zanim miala stwierdzona alergie...bole brzuszka masakryczne...miejmy nadzieje,ze bedzie dobrze.aniunia moja mala zachowuje sie ideentycznie.macha raczkami,nozkami,kreci glowa.to oznaka zmeczenia u niemowlakow,ale jak jest wyspana i tak zachowuje sie przy jedzeniu to juz wiem,ze nie jest glodna...dopiero jak zaczyna plakac i daje jej butle to wciaga migiem.co do wkladania raczek do buzi to dzieci tak poznaja swiat.Ala dotyka wszystkiego i zaraz raczki w buzi laduja...nio i dodatkowo swedza ja dziasła,wklada pieluszke i sie drapie.
 
anty-mieszkanie bedziemy kupowac. M chcial dom,ja zawsze chcialam mieszkanie,mam dosc sprzatania jak jade do PL na urlop do rodzicow oni maja dom wiec ja dziekuje:no::no:.Kolezanka mi gada,ze najgorzej jest z poczatku,bo czlowiek sie spulcze,ze wszystkich oszczednosci.A pozniej to juz lajcik.
 
anty no u mojego meza w zakladzie w tam tym roq zwolnili 300 osob teraz tez sie szykuja zwolnienia...tam to wogole jest prowadzona dziwna polityka..taki kierownik jest i co poradzic...wszystko dla siebie nic od siebie...

my juz mieszkamy w nowym m.jest mniejsze,ale bardziej przytulne.rozpakowalismy sie juz,malej chyba tu lepiej,nie tak duszno jak tam,bo wszystko w zabudowie,kaloryfery itd,wiecej je nawet:tak:.:tak:.zobaczymy jak dalej bedzie...w kazdym badz razie jest spokojniej za scianami
 
Pół dnia w du... przez cholerną migrenę:((((Głowa chce mi odpaść:(((Leżę jak taki gamoń z zimnym okładem na czole...Poza tym im bliżej wizyty tym większe schizy...Mówię Wam dziewczyby-jak nie urok to sr...
Pozdrowionka i buziaki
 
emka, trzymaj się! a ja trzymam kciuki za Twoją wizytę!! wsio będzie super, zobaczysz:tak::tak:

karola, fajnie, że już po przeprowadzce i że się tutaj lepiej czujecie, to najważniejsze:-)
 
dulano tak jak mówi twoja koleżanka-początki są trudne:-).My mieliśmy 1/3 wkładu własnego a i tak wyskubaliśmy się co do grosza,jeszcze od rodzinki pożyczyliśmy.Gdyby nie moi cudowni rodzice i siostra nie dalibyśmy rady.A musieliśmy działać szybko,bo trafiła nam się okazja i byli inni chętni.Teraz myślę o tym z uśmiechem,ale wtedy do śmiechu mi nie było;-).Kredyt pewnie bierzecie hipoteczny,nie?Ten jest najkorzystniejszy...
karola to kiedy możemy wpaść na parapetówę?;-):-)
emka &&&&&&&&&&&& za wizytę!!!!! Migrena paskudna sprawa:-(
 
emeczko nie martw się, wszystko będzie dobrze na wizycie &&&&, tylko niech Ci ta głowa odpuści, wredna jakaś boli Cię bidulko..

aniunia śliczny Tobiaszek, przystojniak rośnie :tak:

karola ja mam takich sąsiadów, wynajmują mieszkanie naprzeciw nas, korytarz w zabudowie i jak to nazywamy z mężem "świąteczna atmosfera u sąsiadów" czyli np. niedziela, sąsiadka tłucze schaboszczaki a mąż jej na całe gardło "co tak szm** napierd***** w ten stół?!!" .. miodzio.. tylko czekamy żeby się wyprowadzili..
 
plenitude ale my nie mamy mieszkaniaw zabudowie w korytarzu...pisalam,ze w srodku mamy w zabudowie.:-).anty wg mnie to juz mozecie wpadac:-D.pomozecie przy okazji powynosic reszte podeł:-D.

a oto moja panna jak dzis pozowała do zdjecia:-D.

05012013720.jpg
 
reklama
Nie łamcie sie kobiety, takich sasiadów jak my to nie ma nikt. hahhaa Alkoholicy straszni, do tego dziecko w domu a oni i tak awantury i burdy robią, non stop policja, do tego mają wylęgarnie prusaków przez co i u nas sie czasem pojawiaja jak jakies zabezpieczenie zawiedzie... marze o zmianie mieszkania, ale tak taniego nigdzie nie znajde, zwłaszcza ze za sam wynajem place tylko 450zł i do tego opłaty a w ZG raczej ceny od 800-1000zł +opłaty... wiec same widzicie.... a na droższe mnie nie stac niestety :(
 
Do góry