reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

To fajnie ,że sobie ćwiczysz , ja też powinnam :zawstydzona/y: utyło mi się znowu ,ale jak to się mówi kochanego ciałka nigdy za wiele :-D:-D:-D:-Da pro po trzeba coś zjeść niedługo mąż wróci to będę miała towarzystwo bo tak to siedzę sama i się nudzę niemiłosiernie.
 
reklama
kochana tyle,ze ja nie poszlam tam po to zeby sie odchudzic,ale zeby wyjsc do ludzi...patrza na mnie jak na zdesperowana anorektyczke,bo po ciazy waze 51kg:confused: i szczupła jestem tylko troszke brzuszek mi został.to smacznego.moj juz wrocil z pracy,ale pojechal na zakupy i jestem sama wciaz.potancowalam troche z mała,zmeczylam ja i spi:tak:.a pozniej siorka przychodzi i razem idziemy sie spocic:cool2::-p
 
Gatto zamienisz sie ze mna na suwaki???proszę:)))) Jak to mozliwe,ze u Ciebie tak zasuwa a u mnie stoi w miejscu???
Anulka a widzisz jakiego masz kujona w domu;) Marudził,wymyslał a i tak dał radę;)
mysiak Ty mnie nie strasz i przestań wymiotować,jak patrzę na twój suwaczek i czytam o dolegliwościach to włosy dęba mi stoją:((( Nie dam rady tak dlugo jak Ty pawiować:((( A coli próbowałam juz miesiac temu i cholera tez nie działa...Tez staram się jeść różności,czasami miksuje,co mi szkodzi jak i tak po godzinie wszystko zwrócę,ważne,ze fasolka ma zróżnicowaną dietę;)))))
 
karola myślałam,że o tym watku już całkiem zapomniałaś....
kobietka też chciałabym się czasem tak trochę ponudzić:-)
 
Emka yyyyyyy, ja bym sie chetnie zamienila, bo bym mogla jeszcze dluzej do pracy nie chodzic, ale wtedy to bym sie posrala przed tymi wszystkimi badaniami, to moze sobie tego zaoszczedze:-D
 
witam popołudniową porą :-)
byłam dzisiaj z młodą na kontroli u pediatry i wszystko jest w porządku, mała ładnie przybiera na wadze. na bóle brzuszka pani doktor poleciła lek Delicol ale jeszcze o nim nie czytałam i nie wiem czy będę stosować...

pozdrowionka dla wszystkich!!!
 
reklama
no tak jak ja na odskocznie wrocilam to cisza:baffled::-p.ja juz przy kawusi siedze,mała spi.wogole dala mi dzis pospac az do 7ej,zrobila kupsko i spi dalej:szok:.chyba pogoda tak na nia wpływa,bo u nas leje jak z cebra.mielgo dnia:tak:.
 
Do góry