reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

reklama
bett ja bym z chęcią coli nie piła, ale nie ma bata... z colą daje rade, na wodzie "rzygam dalej niż widze" az sie boje ze moje dziecko się urodzi uzależnione od wielu rzeczy.....

I PIWA mi sie chce aaaaaaa
 
mysiak - ale mi narobilas smaka na piwko mniam.....:-Dnie zeby cos ale wiesz ja to moge wypic no bo ty to nie bardzo:-D

bett cola jest niezdrowa!hihi ale za to pyszna:-D
 
emka myślę,że tu każda cykorem podszyta,więc żadna nie ma pretensji do ciebie o marudzenie.Nie krępuj się...;-)
matita my przyjmujemy każdego "zbłąkanego wędrowca",więc się rozgość...Im nas więcej tym lepiej.Ale po wiśnióweczce to chyba kac gigant,co?;-)
kobietka no jasne,że musi być dobrze
mysiak śledzie popite colą?Dopiero wtedy bym rzyg....a:-) &&&&&&&&&&&&&& abyś jednak nie zwariowała,jeśli już musisz to tylko odrobinkę;-)
anulka no proszę,tak narzekała na dziecko,a tu 4,i było marudzić?;-)

U mnie mglista Anglia c.d.Czy ktoś widział słoneczko?????
 
hahaha wchodze na odskocznie od niepamietnych czasow i co zaczyna strone???? gadka o jedzeniu:-D:-D no czemu mnie to nie dziwi????:-D:-D. ja takze uwielbiamm cole.w ciazy czasem pilam a teraz to litrami doje:-D.

kochane stesknilam sie za pierdołkami,pogaduszkami o wszystkim i o niczym na tym watq wiec witam sie ponownie:tak:.ahhh tesknilyscie prawda:-p:-D??? no to jak tylko aluska bedzie mi pozwalala to bede tu bywac praktycznie tak czesto jak na cpp:tak:.tylko nie zwiekszac mi za bardzo produkcji co bym nadazyla w nadrabianiu i tu i tu,ale w sumie co tam...niech sie maz wykaze,a ja bede siedziala z wami:-D:szok:

milego dnia obzartuchy:-D.
 
hejka na dzień dobry wszystkim miłego dnia życzę :)
no i pozdrawiam Was wszystkie.
Karola - fajnie znowu Cię widzieć tutaj :-)
ja dziś mam laby więc będę zaglądać :)
 
reklama
a dziekuje.mowie zajrze,a co.mala dzis sobie czesto pochrapuje to mam czas dla siebie.zaraz maz wraca z roboty.musze posprzatac,zrobic obiad on sie mala zajmie,bo wieczorem smigam na aerobik i jutro i jak sie uda to w pt tez:-).chcialam zapisac sie na zumbe slawna u nas na watku;-),ale raz,ze drogi karnet,dwa,ze dosc daleko bym miala,a trzy,ze pozno,bo od 20ej do 21...a tu aerobik mam obok bloku w osiedlowym domu kultury,ktory widze z okna i za free:-)
 
Do góry