reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

Witajcie,
dopiero co wróciłam od szefostwa, w miarę zadowolona, źle oceniłam intencje Bossa :-)

WIOLA,
po pierwsze primo - jak Cię trzasnę przez doopsko to się nie pozbierasz, za pisanie bzdur, że nie ma o kogo!!!!!!!!! Może nie zauważyłaś, ale wiele osób o Ciebie pytało, nie wspomnę o sms-ach, na które nie odpowiadasz!!!!!!!!! Nie pisz dyrdymałów kobito, bo my się martwimy....
po drugie primo - nie martw się już, tylko działaj, działaj i jeszcze raz działaj, samym martwieniem nic nie załatwisz...
i po trzecie primo - jak zawsze trzymam kciuki, by "wsio" poszło po Twojej myśli, wiem, że Ci cięzko, ale nie ma co się mazać, tylko doopsko spiąć i wiesz....jak coś - jestem i mam nadzieję, że o tym pamiętasz....NO!!!!

DANUSIU,
sisko kochana, nawet nie wiesz jak mi się gęba uśmiechnęła jak przeczytałam Twojego posta!!! Nie chcę nic mówić, ale powiem - A NIE MÓWIŁAM :-D:-D:-D:-D Słuchajcie się Obywatelko czasem "starszej" koleżanki hahaha
Buziam słoneczko i pamiętam...pamiętam - dziękować*

I co to ja jeszcze miałam napisać....hmmm...
 
reklama
Witam kochane sobotnio :-)

Danula to ja serdecznie gratuluje i zycze zeby teraz wszystko szlo z gorki;-). A co do mojego zakrecenia czasem tak mam:-D jeden plus mojej pomylki byl by taki ze nie pomylilam sie o dzien za pozno tylko za wczesniej:zawstydzona/y:

Dziękuje też mam nadzieje, że teraz będzie już z górki i coś się w końcu odwróci na dobre. Masz racje dobrze, że o dzień wcześniej jak później bo wtedy już było by nie ciekawie. Zakręceni ludzie jednak mają ciężko ;-)

Danula bardzo się cieszę!

Dziękuje ja też :-)

Danula , to fajnie że oddzwonili - ciesze sie razem z toba

Dziękuje ja też się cieszę to jak światełko w tunelu kłopotów ;-)

[/COLOR]
Pozdrawiam wszystkie mocno, dziś super dzień, dwa szkraby nam się urodziły :)

Kochana to jak będziesz w Pszczynie czy Czechowicach to jesteś już prawie koło mnie i nie ma innego wyjścia musimy się wtedy zobaczyć, dasz tylko znać kiedy i już coś wymyślimy ;-), co Ty na to??
Wiem wiem widziałam, że mamy kolejne szkraby śledzę wątki koleżanek :-)
Co do moderatora na pewno podołasz nie widzę innej możliwości :-)

Witajcie,
dopiero co wróciłam od szefostwa, w miarę zadowolona, źle oceniłam intencje Bossa :-)

WIOLA,
po pierwsze primo - jak Cię trzasnę przez doopsko to się nie pozbierasz, za pisanie bzdur, że nie ma o kogo!!!!!!!!! Może nie zauważyłaś, ale wiele osób o Ciebie pytało, nie wspomnę o sms-ach, na które nie odpowiadasz!!!!!!!!! Nie pisz dyrdymałów kobito, bo my się martwimy....
po drugie primo - nie martw się już, tylko działaj, działaj i jeszcze raz działaj, samym martwieniem nic nie załatwisz...
i po trzecie primo - jak zawsze trzymam kciuki, by "wsio" poszło po Twojej myśli, wiem, że Ci cięzko, ale nie ma co się mazać, tylko doopsko spiąć i wiesz....jak coś - jestem i mam nadzieję, że o tym pamiętasz....NO!!!!

DANUSIU,
sisko kochana, nawet nie wiesz jak mi się gęba uśmiechnęła jak przeczytałam Twojego posta!!! Nie chcę nic mówić, ale powiem - A NIE MÓWIŁAM :-D:-D:-D:-D Słuchajcie się Obywatelko czasem "starszej" koleżanki hahaha
Buziam słoneczko i pamiętam...pamiętam - dziękować*

I co to ja jeszcze miałam napisać....hmmm...

No widzisz....echhh kobieto Ty i te Twoje szybkie reagowanie, tyle razy mówiłam nic nagle bo co nagle o po diable ale Tobie to można mówić przecież Tyś szalona najpierw robisz potem myślisz ;-)
Wybacz teraz będe się słuchać starszej koleżanki :zawstydzona/y::-D:-D:-D:-D
Buziam Cię Sis :******

A ja dziś leniu****e wszystko posprzątane czekam na kawkę i siadam z książką... jak ja lubie soboty :-)

Miłego weekendu kochane :**
 
Czesc dziewczyny!!! A ja juz skonczylam pakowanie i jutro wyjazd. Nie wiedzialam za az tyle tego wyjdzie:confused2: jedna wielka waliza i duza torba a i tak ciezko bylo wszystko upchnac...:crazy:
 
Witam kochane sobotnio :-)
No widzisz....echhh kobieto Ty i te Twoje szybkie reagowanie, tyle razy mówiłam nic nagle bo co nagle o po diable ale Tobie to można mówić przecież Tyś szalona najpierw robisz potem myślisz ;-)
Wybacz teraz będe się słuchać starszej koleżanki :zawstydzona/y::-D:-D:-D:-D
Buziam Cię Sis :******

A ja dziś leniu****e wszystko posprzątane czekam na kawkę i siadam z książką... jak ja lubie soboty :-)

Miłego weekendu kochane :**

No widzisz, znasz mnie i wiesz jaka ja jestem...chodzące adhd :zawstydzona/y::-D Wszystko poszło po mojej myśli - że się pochwalę - napiszę wsio w PW.
Jaką lekturkę przerabiasz????
Nadal u Mamci???
Buziolki kochana*
 
ZJOLA, brzuszek podskakuje, faluje itp.
Mały to wiercipięta, mało co chyba śpi, no, ale to ma chyba akurat po mamusi :-D
Czuję się dobrze, choć jak po całym dniu mnie tak porządnie skopie, to ciut zaczyna pobolewać brzuchol...ale cieszy mnie każdy kopniaczek...
Buziam*
 
Takich słodkich kopniaczków nigdy dość! Cieszę się, że wszystko w porządku :) Prześlij czasami trochę fluidków, co bym się pozytywnie do grudnia nimi naładowała. W końcu do trzech razy sztuka, a może do czterech :eek:
 
reklama
Zjola, no w moim przypadku, do 4 razy.....
I przesyłam, łap ile wlezie...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry