reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
a no chyba przesadzacie :)
ja was kocham i lubię :) mam wolne a nic mi się nie chce, mam jakąś @ depresję
dziś kupiłam koleżanki synkowi ciuszki bo do niej jade w czwartek i tak smutno mi jakoś było
że to nie dla mojego bobasa i tak cały dzień mnie to męczy, szkoda że nigdy nie jest łatwo

pozdrowionka dla was wszystkich, ja zmykam do pracy
 
Hej ho
ano zasypała... całe szczęście przed kompem można posiedzieć :)
Jestem od dziś na L4 więc mam troszkę więcej czasu. Ale tylko do piątku :(
Ewelinka - powiem Ci że Twój "licznik" szybko mknie - mam wrażenie, że nie tak dawno przeczytałam radosną nowinę o fasolce a tu już 13 tydzień!!!

Ilonka -@ przyszedł? Bo rozumiem że staranka oficjalnie rozpoczęte?

U mnie bez zmian, bez II. i tyle niestety. No ale dopiero (?) 5 miesięcy się staramy. Heh. zobaczymy jak długo to potrwa.

pozdrawiam serdecznie
 
Witajcie :-)

Nikt nas nie kocha, nikt nas nie lubi :-D

No dokładnie ale zobacz jak podziałało ile dziewczyn się odezwało ;-)

a no chyba przesadzacie :)
ja was kocham i lubię :) mam wolne a nic mi się nie chce, mam jakąś @ depresję
dziś kupiłam koleżanki synkowi ciuszki bo do niej jade w czwartek i tak smutno mi jakoś było
że to nie dla mojego bobasa i tak cały dzień mnie to męczy, szkoda że nigdy nie jest łatwo
pozdrowionka dla was wszystkich, ja zmykam do pracy

Cieszy mnie, że jednak nas lubisz a cieszyłoby jeszcze bardziej jakbyś częsciej tu bywała kochana.
Na pewno jest Ci ciężko wiem o tym mi jest za każdym razem jak idę do kogoś znajomego co ma maluszka nie wiem wtedy jak pozbyć się tego uczucia żalu, że to nie moje dziecko. Ale tak chyba nam już zostanie aż uda nam się urodzić swoje mam nadzieje, że wtedy przejdzie.
Przytulam Cię mocno i trzymaj się kochana :**

hej hej, ja tu zaglądam i czytam ;-)

Hej hej to i pisz czasami jak już tu zaglądasz :-);-)

Hej ho
ano zasypała... całe szczęście przed kompem można posiedzieć :)
Jestem od dziś na L4 więc mam troszkę więcej czasu. Ale tylko do piątku :(
Ewelinka - powiem Ci że Twój "licznik" szybko mknie - mam wrażenie, że nie tak dawno przeczytałam radosną nowinę o fasolce a tu już 13 tydzień!!!
Ilonka -@ przyszedł? Bo rozumiem że staranka oficjalnie rozpoczęte?
U mnie bez zmian, bez II. i tyle niestety. No ale dopiero (?) 5 miesięcy się staramy. Heh. zobaczymy jak długo to potrwa.
pozdrawiam serdecznie

Nie no witam koleżankę :-)
A czemu te L-4 coś poważnego??
Kochana spokojnie nie licz nie denerwuj się tylko przyjemność z przytulanek a zobaczysz II szybciej jak myślisz nie nastawiaj się za bardzo to na prawdę nie pomaga. Wiesz mi psychika działa cuda. Będzie dobrze a w końcu staranka są baaaaaardzo przyjemne ;-)
Buziam :***

Pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie :**
 
a no chyba przesadzacie :)
ja was kocham i lubię :) mam wolne a nic mi się nie chce, mam jakąś @ depresję
dziś kupiłam koleżanki synkowi ciuszki bo do niej jade w czwartek i tak smutno mi jakoś było
że to nie dla mojego bobasa i tak cały dzień mnie to męczy, szkoda że nigdy nie jest łatwo

pozdrowionka dla was wszystkich, ja zmykam do pracy

Ilonko
, może i przesadzamy, ale mamy porównanie do "dawnych czasów" i wychodzi, że teraz pustki....
Kochana, nie ma łatwo w zyciu, miałybyśmy zbyt prosto...zawsze muszą być jakieś górki i zakręty...
Ja wierzę, że już niedługo będziesz kupować dla swojego szkraba ciuszki, zabaweczki itp. Ja Ci to jakem jędza przepowiadam :-D

Hej ho
ano zasypała... całe szczęście przed kompem można posiedzieć :)
Jestem od dziś na L4 więc mam troszkę więcej czasu. Ale tylko do piątku :(
Ewelinka - powiem Ci że Twój "licznik" szybko mknie - mam wrażenie, że nie tak dawno przeczytałam radosną nowinę o fasolce a tu już 13 tydzień!!!

Ilonka -@ przyszedł? Bo rozumiem że staranka oficjalnie rozpoczęte?

U mnie bez zmian, bez II. i tyle niestety. No ale dopiero (?) 5 miesięcy się staramy. Heh. zobaczymy jak długo to potrwa.

pozdrawiam serdecznie

Gabi, kochana, u mnie nie 13, a 14 tydzień :-D Sama nie wiem, kiedy to zleciało, niedawno byłam w 4 t.c., a już po świętach połówkowe...dżizassss...
A co chorujesz?????
I Wam się uda, 5 miesięcy to krótko, spokojnie, dotrwacie!


Danuś, a jednak podziałało :-D Mam nadzieję, że jeszcze Iwonka, Madzia, Sóka, Marti, Marta, Wiola do nas wrócą - chyba kogoś pominęłam? :confused:

Trawa, zaglądaj i pisz!!! :-)
 
Cześć Danusiu Moja Ty Kochana :-D
Powiem Ci, że na ostatniej wizycie pani doktor badając Kruszka, cały czas mówiła "on...on..on", ale przecież niemożłiwe, by już coś tam dojrzała...w sumie to każdy mi mówi, że będzie chłopak, bo ciągnie mnie do kwaśnego i ostrego, ale wiesz...ja to w takie dyrdymały nie wierzę....co będzie to będzie, ważne by całe i zdrowe...ale jak tylko się dowiem któż tam rośnie, to się pochwalę, nie bój żabci...

Cieszę się, że u Was lepiej, oj tak, rozmowy to podstawa :tak:Oby już tylko spokój gościł w Waszym domku :)))


Przepraszam, że się wtrącam Wam w rozmowę...:zawstydzona/y:

Ewelinko-
u mnie jak doktorek mierzył przezierność, to też powiedział no daj się chłopie zmierzyć:-D:-D to się zaczęłam śmiać, że przecież jeszcze nie widać:-D stwierdził, że tylko tak Mu się powiedziało:-D:-D
a tydzień temu powiedział, że prawdopodobnie chłopak;-)

jedna babka w poczekalni powiedziała, że jej powiedział, że prawdopodobnie chłopczyk w 13 tyg:szok:no i dobrze powiedział:tak:
więc kto wie, może i u Ciebie będzie chłopczyk;-)
 
Ostatnia edycja:
Przepraszam, że się wtrącam Wam w rozmowę...:zawstydzona/y:

Ewelinko-
u mnie jak doktorek mierzył przezierność, to też powiedział no daj się chłopie zbadać:-D:-D to się zaczęłam śmiać, że przecież jeszcze nie widać:-D stwierdził, że tylko tak Mu się powiedziało:-D:-D
a tydzień temu powiedział, że prawdopodobnie chłopak;-)

jedna babka w poczekalni powiedziała, że jej powiedział, że prawdopodobnie chłopczyk w 13 tyg:szok: no i dobrze powiedział:tak:
więc kto wie, może i u Ciebie będzie chłopczyk;-)

Ewciu, skarbie, wtrącaj się wtrącaj :-D
Może i tak, mam nadzieję, że przed świętami się dowiem, bo już bym chciała poszaleć na zakupach :rofl2:
 
reklama
Do góry