reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Hej! Nowy wątek to dobry pomysł, bo widac "starym forumowiczkom" lepiej było bez natłoku informacji codziennych, co oczywiście rozumiem. Z drugiej strony one teraz są w swoim gronie, które oczywiście jest otwarte i temu nikt nie zaprzeczy, ale mi było łatwiej pisac z "nowymi" dziewczynami, ale ja dziwna jestem. Ponieważ teraz nie wiem gdzie pisac, bo nie wiem czy to sprawy błache czy poważne to chyba nie będę pisac nigdzie. Oczywiście się nie obrażam, bo bardzo mi to forum pomogło, ale czuję się zagubina i tyle.Piszę to na tym watku, bo tam dziewczyny postanowiły zamknąc dyskusję na ten temat.
W każdym razie bardzo mocno Was ściskam i dziękuję!


Ty chyba w tyłek powinnaś dostać za takie gadanie, pisz, pisz i jeszcze raz pisz..Ja jestem w jednym i drugim wątku i śledzę na bieżąco co się dzieję i chętnie będę czytać o każdych twoich przemyśleniach - i tych bardzo ważnych i tych mniej..:-):-)
 
reklama
Kwiatuszku kochany Twoje dzieciątko było w Twoim brzuszku, to sprawa bezdyskusyjna..Poprostu ja o swoim wiedziała więcej, a Ty niestety nie zdażyłaś :no:
Nie martw się, wszystko wam się poukłada..

Wam też to jest oczywiste i tego musimy się trzymać:-D Musi być dobrze jak za oknem takie piękne słoneczko:-) i w sercach naszych też musi być, bo inaczej sobie nie poradzimy:-D a mając siebie damy sobie radę ze wszystkimi przeciwnościami:-D
 
Wam też to jest oczywiste i tego musimy się trzymać:-D Musi być dobrze jak za oknem takie piękne słoneczko:-) i w sercach naszych też musi być, bo inaczej sobie nie poradzimy:-D a mając siebie damy sobie radę ze wszystkimi przeciwnościami:-D
A pewnie że sobie wszystkie poradzimy. BB się ma trzymać w kupie, nawet w1000-ach wątków..
 
:-D:-D:-D

eh... za chwile myklam z psiurem bo szampanika chce kupic... dzisiaj swietujemy 2 latka jak nasza pociecha kudłata jest z nami... trza jej zdrowie wypic :-)

I jak tam świętowanie?

Ruda może zrób inaczej jak będziesz chciała się czyms podzielić a nie będzie czasu na inne pisanie to pisz na tamtym forum a jak będzie ochota na pogaduchy ważne czy mniej ważne to przyjdz tutaj :-)

A ja domek sprzątniętny, skrzynki na balkonie wiszą na balustradzie ile się z tym namęczyłam szok :-D ale się udało :cool2: tak więc posprzątane, wszystko umyte i mam wolne aż do filmów :-D
 
reklama
Do góry