reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

zaraz muszę zmykać... ale wiecie sobie teraz pomyślałam ,że mimo ze idzie Wielkanoc na którą nie mam ochoty to jak wierzycie w świętego mikołaja to w grudniu będziemy miały swoje maluszki pod serduszkiem ... na pewno nam się uda:tak:
 
reklama
zaraz muszę zmykać... ale wiecie sobie teraz pomyślałam ,że mimo ze idzie Wielkanoc na którą nie mam ochoty to jak wierzycie w świętego mikołaja to w grudniu będziemy miały swoje maluszki pod serduszkiem ... na pewno nam się uda:tak:

I tego się trzymamy kochana :tak::-D i miłego popołudnia Ci życzę :-)
 
:-):-)
Po wczorajszym twoim blogu rozkleilam sie na maksa... Wczoraj rano dowiedzialam ze moja kumpela urodzila Antosia inaprawde bardzo sie ciesze, ale.... wieczorem gdy juz sie polozylam, przeczytalam Twoją historię i wszystko puscilo no i poryczalam sobie pol nocy a na koniec obudzil sie moj D. i pyta co mi jeswt a ja ze plakalam troche.. on popatrzyl sie na mnie taką zaryczaną w srodku nocy z laptopem na kolanach i zaczal się smiac :)
angelka skarbie ty moje napisz mi coś o tej swojej ginekolog BAŚ BODECKIEJ bo zamierzam się do niej wybrać jak mi się skończy @ bo dzisiaj dostałam pierwszą:-):-):-):-)
 
A właśnie czytałam bloga też swoje przeszłaś :-(

było minęło..o synku pamietam i zawsze będę pamietać..
[*]

angelka123 ja tez sobie wczoraj poplakalam ale cichutko zeby małża nie obudzić..
powiem ci ze pierwszy raz od 12 grudnia opisalam tak wszystko, szczegol po szczegole, pewnie gdybym posiedziala nad tym dluzej to wiecej rzeczy by mi sie przypomnialo i wiecej byloby do powiedzenia...az bylam sama zaskoczona ze tak wiele pamietam z tego okresu, depresja która mnie dopadła po była straszna i nie chce nigdy juz do czegos takiego dopuscic..bo sie boje - o sama siebie..

a małże tak mają ze jak nie wiedza co powiedziec to albo sie smieja albo wiecznie pytaja "czemu płakusiasz?", ja juz swoijemu probuje wyjasnic ze kobieta to takie wrazliwe zwierzatko ze niewiele trzeba do potoku łez..
 
zaraz muszę zmykać... ale wiecie sobie teraz pomyślałam ,że mimo ze idzie Wielkanoc na którą nie mam ochoty to jak wierzycie w świętego mikołaja to w grudniu będziemy miały swoje maluszki pod serduszkiem ... na pewno nam się uda:tak:


a pewnie ze sie uda!!! bo musi..bedziemy takie mikolajkowe mamusie :) :-)
 
Będzie dobrze tylko spokojnie i nie nerwowo :-)
ja dzisiaj jestem w pracy i dowiedziałam się że muszę zapiepszać po 12h a była umowa na 8h więc chyba muszę z kierownikiem przeprowadfzić poważną rozmowę bo ja jeszcze nie mam siły na 12h. a jak mnie wkurzy to pujdę na zwolnienie i może mnie pocałować w ....
 
ja dzisiaj jestem w pracy i dowiedziałam się że muszę zapiepszać po 12h a była umowa na 8h więc chyba muszę z kierownikiem przeprowadfzić poważną rozmowę bo ja jeszcze nie mam siły na 12h. a jak mnie wkurzy to pujdę na zwolnienie i może mnie pocałować w ....

Prosze dokończ :-D:-D:-D:-D w co ma Cię pocałować ??? :szok::-D:-D:-D
 
reklama
Do góry