reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

tam bede ciężko pracowała:tak: narazie plan "dziecko" został odroczony na rok, jak odpocznę psychicznie i wrócę do Polski to dopiero zaczne sie starać:-)
powiem ci madzia że jesteś silns jak wytrzymasz rok bo ja nie dała bym rady nam o szczęścia brakuje tylko dzidziusia mamy swoje mieszkanie mój mężuś pracuje i nawet nieźle zarabia ja jestem zarejestrowana na cały etat to mogą mi nagwizdać wię brakuje nam tylko kochany maluszek do rozpieszczania przez mamusię i tatusia:-)
 
reklama
nie ma żadnego podziału :) tu gadamy sobie o "dupie maryny" a tam już troche poważniej i na temat :))

ja na położne w szpitalu też nie mogę narzekać - zreszta napisałam wszystko w historii na blogu to powtarzac sie nie będę :))

* i kurcze jednak musze gotować dzisiaj obiad, królewicz będzie o 17 w domu i chce gulasz..
 
czesc Dziewczynki ;-) przyszlam sie przywitac i zaraz lete do pracy :angry:
Dzieczynki kurcze niezreczna sytuacja, nie chce zebysmy teraz podzielily sie na dwa obozy i dwa fora... Nie lubie takich sytuacji :-(

Tu gadamy o pierdołach czasami fajnie tak sobie pogadać o wszystkim i niczym :-)
 
Przepieść to taki starszy pan o bardzo ciepłym głosie, mniej więcej w wieku Mossakowskiego.

A to mnie rozwaliłaś tekstem Mossaka, ja wiedziałam, że on jest gburowaty ale nie że aż tak - i właśnie przez jego podejście do pacjentem Parkowa traci klientki, a ta klinika na Zamenhoffa zyskuje..

A podobno jest teraz coś na Akademickiej..coś tam z bocianem w nazwie - słyszałaś?

A tak w ogóle to nie martw się kochana, jak chcesz to na pocieszkę podeślę Ci słodyczki ( ja sie odchudzam )?

Od ciąży po ciąży nie mam ochoty na słodycze wiec podziękuje to i może to był ten Przepieść a o tych ginekologach i klinikach naczytałam się wiele ale i tak co ma być to bedzie.
 
nie ma żadnego podziału :) tu gadamy sobie o "dupie maryny" a tam już troche poważniej i na temat :))

ja na położne w szpitalu też nie mogę narzekać - zreszta napisałam wszystko w historii na blogu to powtarzac sie nie będę :))

* i kurcze jednak musze gotować dzisiaj obiad, królewicz będzie o 17 w domu i chce gulasz..

A właśnie czytałam bloga też swoje przeszłaś :-(
 
nie ma żadnego podziału :) tu gadamy sobie o "dupie maryny" a tam już troche poważniej i na temat :))

ja na położne w szpitalu też nie mogę narzekać - zreszta napisałam wszystko w historii na blogu to powtarzac sie nie będę :))

* i kurcze jednak musze gotować dzisiaj obiad, królewicz będzie o 17 w domu i chce gulasz..

Po wczorajszym twoim blogu rozkleilam sie na maksa... Wczoraj rano dowiedzialam ze moja kumpela urodzila Antosia inaprawde bardzo sie ciesze, ale.... wieczorem gdy juz sie polozylam, przeczytalam Twoją historię i wszystko puscilo no i poryczalam sobie pol nocy a na koniec obudzil sie moj D. i pyta co mi jeswt a ja ze plakalam troche.. on popatrzyl sie na mnie taką zaryczaną w srodku nocy z laptopem na kolanach i zaczal się smiac :)
 
reklama
Po wczorajszym twoim blogu rozkleilam sie na maksa... Wczoraj rano dowiedzialam ze moja kumpela urodzila Antosia inaprawde bardzo sie ciesze, ale.... wieczorem gdy juz sie polozylam, przeczytalam Twoją historię i wszystko puscilo no i poryczalam sobie pol nocy a na koniec obudzil sie moj D. i pyta co mi jeswt a ja ze plakalam troche.. on popatrzyl sie na mnie taką zaryczaną w srodku nocy z laptopem na kolanach i zaczal się smiac :)

Bo widok musiał być komiczny :tak:
 
Do góry