reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam, sprzedam, zamienię....

Jakie nieśmiałe, super Ci wyszło!

Krolcia - to ja zaklepuję - granatowy komplecik czapkowo-szalikowy i te za małe rajstopki. jaki to rozmiar? Na kluskę 9,5 kg będzie dobre?
Spokojnie będą dobre.:tak:
To dla Ciebie Cwietka rajstopki i zestaw a kombinezon?

Wrublik-czerwony i kawowy dresik, pajac i spodenki do raczkowania.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Krolcia to ja zaklepuje niebieski dresik, granatowy dresik i pajac z grubej wełny i tenn pomarańczowy komplet i jesienny kombinezon. Pisz mi na priva ile by to kosztowało a ja ci dam na 100% znac oki??? Na razie klepie ;-)

Ach jak żałuje tego czerwonego ;-) Maniaczka he he he he he ;-)
 
dziewczyny wczoraj sprzatalam w szafie i znalazlam swoj korzuszek w kturym moze 1 raz bylqm i pozniej stwierdzilam ze nie lubie jak sie wszyscy na mnie patrza z reszta nigdy nie lubilam zwracac uwagi na siebie na ulicy. taki piekny bielutki i wyglada jak nowy zrobie fotke bo i tak chce go na allegro wystawic a moze ktorejs z was sie spodoba i przyda. jesli jest ktoras w rozmiarze podobnym do mojego sprzed ciazy ;) jak zalatwie kilka spraw na miescie to wkleje kilka fotek
 
to jak nikt nie będzie chętny na bluzeczki ja przyjmę, my dopiero wchodzimy na 74, część ubrań mamy nawet 68
aha no i wtedy bluzę polarową błękitną też przytulę :) pazerna jestem
 
reklama
bodzia
jakies 40-42. i ten korzuszek taki jest jak to moja mama mowi z ostrzyzonymi pijawkami :p kiedys mi sie podobal i go kupilam ale jakos zle sie w nim czuje jak kazdy patrzy wole zwyczajne kurtki :) a oto kilka fotek
. bialutki jest tylko swiatlo mam kiepskie w domu i w srodku i na zewnatrz bialusi :) i szczyzone pijawki tez bialusie :) moze sie komus psodoba. zanim wystawie na allegro to wam pokaze ( kiepsko z kasa u nas i musze czesc rzeczy sprzedac w ktorych i tak nie uzywam )
 

Załączniki

  • DSC00674.jpg
    DSC00674.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 45
  • DSC00675.jpg
    DSC00675.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 46
  • DSC00676.jpg
    DSC00676.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 46
  • DSC00677.jpg
    DSC00677.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 42
Do góry