reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Oddam, przyjmę, potrzebuje!!

Mam do oddania biurko. Może ktoś chce dla siebie lub swojego dziecka. Jest spore i pakowne. Kassi będzie miała mały pokoik, więc ciężko było by je wstawić.
Stan taki sobie. Gdzieniegdzie obłupana okleina z przodu biurka (zdjęcie). W jednej z szuflad złamana prowadnica ale szuflada i tak działa. Blat z góry jest w dobrym stanie.
Mieszkam na Przyjaciół Żołnierza. Nie zapewniam transportu ani tragarzy. :-) Jak ktoś ma ochotę na takie biurko, to proszę przyjść i je zabrać.
Czekam na wiadomości prywatne na forum. Na razie liczę, że ktoś z forumowiczów będzie chciał to biurko. Jeśli nie znajdzie się chętny z forum, to ogłoszę gdzieś indziej.
Zdjęcia poniżej.
Biurko1.jpgBiurko2.jpg
 

Załączniki

  • Biurko1.jpg
    Biurko1.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 122
  • Biurko2.jpg
    Biurko2.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 108
reklama
Mam do oddania szafę ubraniową. Musimy kupić Kassince biurko i musimy się pozbyć jakiegoś mebla z jej pokoju. Szafa bardzo pojemna - dlatego żałuję, że się jej pozbywamy.
Rozmiary: wysokość 217 cm, szerokość 89 cm, głębokość 80 cm. Składa się z dwóch części: szafy do wieszania ubrań z półką i nadstawki, w której jest jedna półka. Miejscami ma zadrapania na kantach ale nie widać jak jest zamknięta. Ma regulowane zawiasy - trzeba sobie uregulować. Jest klucz do niej. Oddajemy szafę ale nie gwarantujemy transportu i przenoszenia (osiedle Bandurskiego). Po prostu trzeba ją sobie zabrać. Telefon do mnie 506 636351.szafa.jpg
 

Załączniki

  • szafa.jpg
    szafa.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 129
Ostatnia edycja:
Do góry