reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Oddam, przyjmę, potrzebuje!!

oddam za dużą paczkę huggies "6" STAŁEJ SZCZECIŃSKIEJ FORUMCE ubranka dla dziewczynki po mojej córci. ciuszki sa w stanie db+, bdb- w rozmiarze od 86 do 98 (bluzeczki, koszulki, spodnie, spódniczki, bluzy), będzie tego dość dużo :-)
paka do odebrania koniec lutego początek marca:-)


CIUSZKI ZAREZERWOWANE DLA ZYLCI:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
tymuniek dalej szukasz tego wózka?? Znalazłam na forum dziewczynę, która odda wózek 2 w 1 :). Tylko, że dla dziewczynki i osobie ze stargardu, a z tego co kojarzę, to Ty akurat mieszkasz w stargardzie:tak:
 
Ostatnia edycja:
witam
oddam potrzebujacej mamie za paczke pieluch dada z biedronki roz 2, ubranka dla chłopca roz 56-62, są to kaftaniki, body, troche spiochów, pajacyków do spania, mój synek szybko rosnie więc ciągle cos za małego odkładam na kupkę a szkoda mi wyrzucic bo ubranka smiało mogą posłuzyc dla jeszcze jednego maluszka, :tak::tak:
 
Witam wszystkie mamy mam olbrzymia prośbę, jeśli ktoś ma do oddania ciuszki i inne rzeczy dla dziecka to prosze o kontakt zaplace za przesylkę. Jestem w trudnej sytuacji gdyz to moja 3 ciaża, najmłodszy syn ma 21 miesięcy i nigdy bym sie nie spodziewałam się 3 ciązy. Po synku wszystko oddałam do opieki społecznej dla innych potrzebujących a teraz sama potrzebyje pomocy, gdyż pracuje tylko mąż ja poszłam do pracy jak synek skończył 1,5 roku i gdy wyszło na jaw, że jestem w ciąży zostałam zwolniona walcze z pracodawcą, ale to trudna sprawa. Prosze o kontakt osoby mogace pomóc. petka1@tlen.pl
 
Witam Was serdecznie. Zapraszam do zakupu wykonanych przeze mnie kompletów biżuterii. Naprawde warto: Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Proszę czytać! Temat wątku brzmi: [h=2]
icon1.png
Odp: Oddam, przyjmę, potrzebuje!![/h]
 
reklama
dziewczyny jak znacie jakąs potrzebujacą mamę to- mam do oddania wózek TAKO Natalie spacerówka z miękką gondolą (starszy model 3 lata temu używany krótko przez mojego synka). Bardzo chętnie oddam:tak:


już oddane- niech służy dobrze;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry