reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odczucia po porodzie. Złe i dobre strony szpitala, w którym rodzimy dzieci.

Asia ja też parłam bez skurczy tez widziałam po połoznych juz niecierpliwość myślałam ze tam zwariuje.
 
reklama
Ostatnio ZNOWU mi się śniło, że Jaś ma brata bliźniaka. Aż się teściowa ze mnie śmiała. Mówię, że mi ciężko go tachać, a ona na to, że niesie koszyki i na dodatek tego drugiego :p
 
no to umieszczam swoje zdjęcia z porodu, chwila przed mocnymi skurczami, gdy jeszcze nie gryzłam prześcieradła...
 
hehhe, Misia super zdjecia.
To ja jeszcze wrzuce kilka "porodowych zdjec"

moje bagaze:) jak mnie pielegniarki zobaczyly z tymi tobolami to sie pytaly czy ja na miesiac gdzies jade:)
p10100191qv.jpg


...przed szpitalem

p12500209ch.jpg


...chwila wytchnienia miedzy skurczami ( ale wygladam!!!)

p12600246xx.jpg


no i pierwsze karmienie:
p12600351lh.jpg
 
super dziewczyny wyglądacie :D
moja kumpela jak zobaczyła moje zdjęcie na piłce to tak zareagowala cytuję "Ale maciora" ;D
 
reklama
Do góry