reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

oczyszczacz powietrza

reklama
Ja cenię sobie oczyszczacz marki Duux usuwa nawet najmniejsze włókna, a przy tym cicho pracuje, więc może być włączony nawet przy małym dziecku.


- Tak jest on świetny!! Jakiś czas temu kupiłam go z mężem ze stronki : https://comfortpoint.pl/oczyszczacz-powietrza-duux-414 z myślą o naszym malym synku, który ma paskudną allergię i na wszystko musi uwazac... I juz po paru dniach bylo widac i czuć różnicę - Mały Kubuś spał jak suseł a my z mężem wkoncu możemy się wyspać bez obawy że mały się w nocy obudzi z kaszlem.
 
jestem alergiczką....poza tym ostatnimi czasy pogorszenie się jakości powietrza sprawiły, że w moim domu, nie było wyjścia i stoi oczyszczacz powietrza. W sumie to długo szukałam odpowiedniego modelu ale znalazłam philipaka. Trochę czekałam na realizację zamówienia, bo to był taki boom smogowy, ale sprzęt jest pierwsza klasa. Jestem zadowolona z zakupu.
 
Oczyszczacze powietrza to w dzisiejszych czasach coś co każdy z nam powinien mieć w domu. Nie warto jednak przesadzać i kupować bóg wie jakich skomplikowanych urządzeń jak Sharp czy Deiki.
Obecnie najbardziej racjonalnym zakupem jest kupno Xiaomi Air Purifier 2 który w pomieszczeniach do 20m2 nie ma sobie równych. Można go kupić za mniej niż 400zł z odpowiednim kuponem rabatowym od dystrybutora z Chin.
 
reklama
Sprawdzaliście już oczyszczacze Alfda ALR300 ? Warto zainwestować w dobrej jakości sprzęt, który będzie spełniał swoją funkcję. Alfada to niemiecka marka. Ich oczyszczacze mają 3 rodzaje filtrów antismoke , clean air oraz true hepa.
 
Do góry