reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obrzęk łożyska

Niektóre kobiety może tez potrzebują jakiegos dobrego słowa żeby się troszkę uspokoić. Wychodzi na to, ze należę do tego grona.
Jestem obecnie w podobnej sytuacji, tylko w 14 tygodniu ciąży. Joasia94 możesz podzielić się jak potoczyła się u Ciebie sytuacja z obrzękiem łożyska? Co tak naprawdę spowodowało ten obrzęk?
 
reklama
Jestem obecnie w podobnej sytuacji, tylko w 14 tygodniu ciąży. Joasia94 możesz podzielić się jak potoczyła się u Ciebie sytuacja z obrzękiem łożyska? Co tak naprawdę spowodowało ten obrzęk?
Nie mam pojęcia co było przyczyną obrzęku. Zrobiłam wszystkie zlecone badania przez lekarza z krwi odnośnie konfliktu serologicznego, różyczka itd. Wszystko prawidłowe, jedyne czego nie zrobił mój lekarz to wymazow odnośnie infekcji. Obrzęk znikł a ja urodziłam 28+5.
 
Nie mam pojęcia co było przyczyną obrzęku. Zrobiłam wszystkie zlecone badania przez lekarza z krwi odnośnie konfliktu serologicznego, różyczka itd. Wszystko prawidłowe, jedyne czego nie zrobił mój lekarz to wymazow odnośnie infekcji. Obrzęk znikł a ja urodziłam 28+5.
Dziekuje :) troszke mnie pocieszylas. A czy robiłaś może pierwsze badania prenatalne, te do 13 tygodnia razem z testem Pappa i wyszło coś w biochemii niepokojącego? Np. Bardzo wysokie wolne beta hcg? A niskie bialko Pappa? Czy Twoj dzidzius urodził się zdrowy? Znaczy czy przez ten obrzek nadrobił wage i wymiary pozniej? Mnie straszą triploidia, a to już jest koniec. Czekam na amniopunkcje.
 
Dziekuje :) troszke mnie pocieszylas. A czy robiłaś może pierwsze badania prenatalne, te do 13 tygodnia razem z testem Pappa i wyszło coś w biochemii niepokojącego? Np. Bardzo wysokie wolne beta hcg? A niskie bialko Pappa? Czy Twoj dzidzius urodził się zdrowy? Znaczy czy przez ten obrzek nadrobił wage i wymiary pozniej? Mnie straszą triploidia, a to już jest koniec. Czekam na amniopunkcje.
Niestety ja nie dałam rady zrobić badan prenatalnych w pierwszym trymestrze , bo wylądowałam w szpitalu w całkiem innym mieście z powodu silnych krwawień i badanie niestety mi przepadło. Corka urodziła się zdrowa ale o wiele za wcześnie , miała 1100g i spędziła 82 dni w szpitalu z powodu wcześniactwa i problemów z oddychaniem.
 
Do góry