reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obrzęk łożyska

Joasia94

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Październik 2022
Postów
18
Cześć dziewczyny!
Wczoraj na usg u ginekologa okazało się, ze jest obrzęk łożyska , jest ono na prawdę ogromne, jestem w 17 tygodniu. Czy któraś z Was to przechodziła i było z dzidzia i ciąża wszystko dobrze ? Boje się okropnie.
C240DE2B-02A8-4CBB-BC07-C5015B4480EF.jpeg
 
reklama
A lekarz co mówił?
Lekarz dał mi skierowanie na połówkowe prenatalne, żeby tam bardziej przyjrzeli się łożysku. Mówił, ze może na kolejnej wizycie łożysko dojść już do swojej normy ale nie wiadomo.. Kazał mi tez zrobić powtórnie badania w kierunku toksoplazmozy, na różyczkę, cytomegalie i na odczyn coombsa - mam minusowa grupę krwi. Ja ogolnie od początku mam pewne problemy z ta ciąża, bo od 6 tygodnia zaczęłam plamić, pojawiło się krwawienie, po 6 tygodniach plamien pojawiło się kolejne krwawienie. Był krwiak. Plamienia z krwawieniami trwały łącznie 9 tygodni.
 
A kiedy masz to badanie? Najlepiej zrobić je jak najszybciej. Za obrzęk mogą odpowiadać bakterie. Więc najlepiej zrobić badania w tym kierunku, szkoda,że lekarz nie pobrał wymazu od razu. Im szybciej rozpoczniesz leczenie tym lepiej.
 
Ostatnia edycja:
A kiedy masz to badanie? Najlepiej zrobić je jak najszybciej. Za obrzęk mogą odpowiadać bakterie. Więc najlepiej zrobić badania w tym kierunku, szkoda,że lekarz nie pobrał wymazu od razu. Im szybciej rozpoczniesz leczenie tym lepiej.
Wczoraj byłam na badaniu krwi wiec czekam na wyniki.
 
Ale lekarz powinien pobrać wymaz z pochwy, cewki lub szyjki.
Myśle , ze lekarz chyba wie co robi.. chciałam się tylko dowiedzieć od innych kobiet, czy przechodziły podobna sytuacje i wszystko dobrze się skończyło. Proszę mnie po raz kolejny nie straszyć, bo stres mi nie służy.
 
Myśle , ze lekarz chyba wie co robi.. chciałam się tylko dowiedzieć od innych kobiet, czy przechodziły podobna sytuacje i wszystko dobrze się skończyło. Proszę mnie po raz kolejny nie straszyć, bo stres mi nie służy.
Ale co Ci dadzą historie innych kobiet? Każda może inaczej się skończyć. Nie napisałam tego aby Cię straszyć tylko aby pokazać co należałoby zrobić. Skoro ufasz swojemu lekarzowi to ok.
 
Ale co Ci dadzą historie innych kobiet? Każda może inaczej się skończyć. Nie napisałam tego aby Cię straszyć tylko aby pokazać co należałoby zrobić. Skoro ufasz swojemu lekarzowi to ok.
Niektóre kobiety może tez potrzebują jakiegos dobrego słowa żeby się troszkę uspokoić. Wychodzi na to, ze należę do tego grona.
 
reklama
Do góry